2726

ان شاء الله 😢

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🥺

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728
آدم همش فکر میکنه قرار از بقیه حرف بشنوه...  مشکل شما چیه عزیزم؟

شوهرم از اسپرمه اوناک قبل من عروسی کردن همشون بچه دارن خدا چرا بمن نمیده یروز داشتم میگفتم کاش من اگ باردارشدم ویارنداسته باشم ی بیشعورم ازانوردراومدگعت توکه بچه نمیاری حالم خیلی بدشد

چنوخت ازدواج کردی وجلوگیری نداری

هنوز عقدم منتظر کرونای بیشعورم تا عروسی کنم مامان بشم😢

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
شوهرم از اسپرمه اوناک قبل من عروسی کردن همشون بچه دارن خدا چرا بمن نمیده یروز داشتم میگفتم کاش من اگ ...

بعضیا خیلی دیگ بی‌شعورن... نه بابا دست خداست همه چی اگ صلاح باشه دیر یا زود به وقتش میده

ای وی اف اینا چرا نمی‌کنید؟ 

2706