2733
2739
عنوان

Avf

111 بازدید | 17 پست

سلام بچها

شما تجربه دارید از avf

البته برای کسی ک مشکل نداره 

من و شوهرم تصمیم گرفتیم دوقلو بیاریم یبار راحت بشیم

میگن از طریق اینکار میشه  تجربه و اطلاعاتم ندارم 

کجا اینکارو انجام  میدن برامون؟ هزینشم مهم نیست 

فقط میخوام بدونن اصلا انجام میدن همچین کاریو

Ivf?😐

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ivf عزیزم.میتونید انجام بدید.چیز سختی هم نیست

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
2728

برای دوقلو دار شدن راه های خیلی راحت تر دیگه ای هم هست.من اول فکر کردم گفتین همسرتون مشکل دارن

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

حالا چرا سخترین روش برو دکتر زنان بگو میخوای دوقلوبارداربشی با ی سونو زمان تخمک گذاریتون رومیگن دارو میدن ک تخمک های بیشتری ازاد بشن 

ولی توصبه ماها دوقلو اطرافمون داریم اینه نکنید واقعا بزرگ کردن وتربیت چندقلو خیلی خیلی سختره 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2738
کار سختیه  چرا میخواهی بدنت درگیر کلی هرمونال کنی

مگه هورمون میزنن بهت؟من فکر کردم دوتا فولیکول و تخمک ازم میگیرن در عرض چند ماه بعد وارد رحم میکنن دیگه چرا هورمون بخورم 

حالا چرا سخترین روش برو دکتر زنان بگو میخوای دوقلوبارداربشی با ی سونو زمان تخمک گذاریتون رومیگن دارو ...

اشکال نداره کمکی و پرستار میگیرم 

فقط یبار باشه راحت بشم

دکترا اینکارو میکنن؟اخه اون صد در صدی نیست فکر کنم دوسداشتم صد در صدی باشه

ازطریق اقدام پزشکی بدون آی وی اف هم میتونی فقط کافیه یه مدت تحت نظرپزشک زنان باشی باقرص کلومیفن حتی ...

جدی عزیزم نمیدونستم هیچ اطلاعاتی ندارم اخه دکتر خوبم پیدا تمیکنم همشون سرشون شلوغه هیچ توجهیم ندارن ب مریض که تحت نظر بگیرنت 

اشکال نداره کمکی و پرستار میگیرم  فقط یبار باشه راحت بشم دکترا اینکارو میکنن؟اخه اون صد ...

ای یو کلی عوارض داره هم برای مادر هم جنین اونم صد درصد نیست چون بازم احتمال سقط هست مک دونفرمیشناسم چندتخمک با ای یو اف انتقال دادن یکیشون سه تام انتقال داد اما فقط ی بچه موند اونیکم بعد دوبار انتقال اخرشم یکی براش موند . هرچی خیره خدابخواد طبیعی دوتاهم میشه نخوادم نمیشه .

مراکز خصوصی بدون مشکل انجام میدن 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2706