2726
عنوان

مردایی که خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 31 پست
ببین زن اگر شیفته زنشان باشه زنانی دیگه به چشمش یه اندک معلولین الهه ی زندگیش زنده بذار با دوست دختر ...

چیکار کنممم هنو نمیدونم شمارش گیر اورده یا نه؟دوستش گفت ندارم..دختره شوهر کرده رفته پیش شوهرم عشوه اومده کرم ریخته

بی وفا باشی شکایت میکنند♣️با وفا باشی خیانت میکنند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بهت کمک کنه . ان شاءالله به حق ابروی زهرا خدا شوهرتو سربه راه کنه . خدا خودش همه ی آدمارو هدایت ...

دیگ نمیخامش😭😭

2728

همه مردا همینن بابا.شوهره منم بهم مگه دوستت دارم .کلی هم قسم مخوره ک دوسم داره.ولی چنبار دیدم بادخترای دیگ چت مکنه.بهش مگم اگ دوس داری چرااینکارو مکنی.مگ بخوا دست خودم نیس.این عادت کلا تو ذات مرداس

به روش نیار ببخشش ولی اگر فهمدی رابطه ..

داشته اونجا دیگ باید یکلری کنی 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
دارم میمیرم زنده میشم دیگ تو دلم مردددددددد فکرشم نمیکردم خیانت کنههه به دوستش گفته فلانی عجب چیزیه ...

درک مکنم واقعا.ی لحظه خودمو گزاشتم جات واقعا قلبم ادم وای میسه😐

به شوهرت بكو: ( دوستم رفته مغازه 

فروشنده مغازه قبلا دوست پسرش بوده

گشته مرتيكه اشغال هرزه كثافت و .... شماره دوستمو پيدا كرده

بهش پيام ميده ،مزاحمش ميشه

اح اح حالم از همچين مرداي هرز آشغالي بد ميشه)

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

خب اگر دوستش داشته چرا باهاش ازدواج نکرده؟! لابد یه حس زود گذره ؛ خودت میتونی جمعش کنی 

افکار و عقایدی که توی مغز من در جریانه با اونایی که تو ذهن تو میگذره کاملا فرق داره ؛ اگر قرار هممون مثل هم فکر کنیم پس هویت و خود واقعیمون چی میشه؛پس سعی نکن افکارتو  به کسی تحمیل کنی  و دیگران رو تخریب  ؛ اگر تا الان اینجوری بودی راه رو اشتباه رفتی؛ 

خیلی دنیای بدی شده 

دوره دانشجویی که هم اتاق داشتم  عقد کرده بود 

با یه پسره دوست شد  داخل همون شهری که دانشجو بودیم پسره هم نامزد داشت 

هنوز که هنوزه  بعد چند سال اینا بازهم باهم دوستن  با اینکه هر دو متاهلن و بچه  دوسه ساله هم دارن 

حتی رابطه ج هم دارن  

نه شوهره دختره میدونه  نه زن پسره 

جالب اینجاست که هر دو نفر هم از  زن و شوهر خودشون ناراضین  و با مخالفت خانواده ها ازدواج کردن ! 

دنیای خیلی کثیف شده 

همه دنبال بهونه و سرگرمی و .. هستن 

نمیدونم چررا مردا  دنبال زاپاس میگردن  

بدتر از من هستی؟؟صب ازخاب بیدارشدم دیدم داره یکی چت میکنه هرکاری کردم نشونم نداد گفتم خودمو میکشم می ...

حالم ازش بهم میخوره منم اعتمادم نسبت بهش نابود شد نابودد

2706