2737
2734
عنوان

کوچه ما یه دیوونه داره که...

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 47 پست
بعضی وقتا از حد میگذره و چاره ای نیست کاش ازار اینم در حد عاشق شدن بود

دنبالم میاد هی میگه فال بخر، ول نمیکنه، راستش میترسم از عکس العملاش ، واقعا فکرش کار نمیکنه

اره البته این در اون حد نیست بنده خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دنبالم میاد هی میگه فال بخر، ول نمیکنه، راستش میترسم از عکس العملاش ، واقعا فکرش کار نمیکنه اره الب ...

اما از کسی که عقل سلیمی نداره هیچ چیز بعید نیست 

اتفاقا دوستم تعریف کرد یه دیوونه دیگه بوده که ظاهرا بی آزار بوده و کاری به کسی نداشته

اما یه روز دوستمو میبینه میپره میزنه به باسنش اونم وسط خیابون 😄

2738
اگه هستین تا یه چیز تعریف کنم

بگو

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

مثلا یک بار تو یه بازارچه نزدیک خونمون آقایی خم شده بودن و مشغول خریدن سیب زمینی و پیاز بودن و این دیوونه اومده چسبیده به اون اقا و با زبون خودش یه چیزایی میگفته... حالا اون اقا نمیشناخته این دیوونه رو و هاجو واج نگاش میکرده ولی بقیه اهل بازار که اینو میشناختن همه زده بودن زیر خنده

مثلا یک بار تو یه بازارچه نزدیک خونمون آقایی خم شده بودن و مشغول خریدن سیب زمینی و پیاز بودن و این د ...

واقعا خیلی سخته نمیتونید برید از اون محله؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706