2703
2553

پسرم دو سال و دو ماهشه مدام بهانه مدام گریه مدام گیردادن به چیزای بزرگ و‌کوچیک لجبازی حرصم میده اختیاری کوچکترین کار حتی دسشویی رفتنم ازم گرفته خیلی لجبازی میکنه به یه چیزی اونم چیزای دست نیافتنی مسره الان خونه مادرم هستم سرشب گیر داده پوشکش نکنم حتی نذاشته شورت پاش کنم دسشوییم نمیاد همه جا را به گند کشونده 😣😣😭😭😭😭😭

همسال دختر منه😍

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادر من پنج سالسه 

بددهن فضول همه رو میزنه ارامس نزاشته برا کسی 

اینا که شما میگی چیزی نیس گلم 😂

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2456

خدا صبرت بده 

و دیگه هیچی ندارم که بگم 

چرا 

یک چیزی 

تا بچه دستشویی رو مسلط نیست جایی نرو عزیزم

هم خودت اذیت میشی هم بچه هم میزبان 

تازه به نظرم بچه تا بکن نکن متوجه نمیشه نباید طولانی مدت (بیش از دو.سه ساعت) جایی موند 

بچه به لجبازی نیفته که بعدا بیشتر اذیت میشی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2714
من همیشه فک میکردم شما پسر دارید😁

پسردارم عزیزم 8 سال و نیمشه😘

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
چطور 

تا حالا یاد ندارم با من لج کرده باشه بس ک سخت گیرم .. قبل خواب دستشویی و مسواک قبل بیرون رفتن هم همینطور . خیلی سر زبون داره تا میاد جوابمو بده میگم با من یکی ب دو نکن هر چی گفتم بگو چشمممم اونم میگه چشم مامانی معذرت میخام عصبیت کردم ... جیگر گوشه ام۵ سالشه

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2706