2703
2553
عنوان

درباره تاپيك پربازديد ارايشي

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 28 پست
این لی محشره ...

این لیم خریدم انگار توش آبه 

نمیدونم به کی بدم😁

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
لاکای اینلی بدک نیست، لاکای گلدن روز هم خوبه البته گلدن رز ترکیه ای هست من حدود ۷ ۸ تاشو خریدم خیلی ...

گلدن رز ترکه خواهر خیلیم دوسش دارم

اینلی نه 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ایرانیم همچین چنگی به دل نمیزنه ها من لاک ایرانی خریدم همون اولش انداختم تو سطل آشغال

بالاخره نسبت به پولي ك ميديم كيفيت تحويل ميگيريم 

خارجي ها صد البته بهترن

نازی تو هم مث من بیس چاری آنلاینی😩

اوهوم😶🤦‍♀️

فردا کارم دارم مثلا

گوشی منو بگیر برم بخوابم😶😕

2714

حالا جدا از بحث هزینه،لوازم آرایشی و بهداشتی ایرانی مناسب شرایط آب و هوا و ژنتیک مردم ایرانه.من خودم ضد آفتاب های خارجی زیادی رو امتحان کردم اما الان سینره استفاده میکنم فوق العاده راضیم ازش

خانومایی که میخوان لاغر و خوش اندام بشن درخواست دوستی بدین که راهنمائیتون کنم عزیزان🌸💜
گلدن رز ترکه خواهر خیلیم دوسش دارم اینلی نه 

من کانسیلر و کانتور و رژ و لاک گلدن رز داشتم خوب بود😍 البته رژش یکم لبو خشک میکنه...

لاک اینلی بد نیست، رژ بدون سربش عالیه من واسه مصرف روزانه ازش استفاده میکنم خوبه اما واسه مهمونی خوب نیست اگه غذا بخوری پاک میشه، لاکشم همینه اگ دوبار دستاتو بشوری لب پر میشه

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
من کانسیلر و کانتور و رژ و لاک گلدن رز داشتم خوب بود😍 البته رژش یکم لبو خشک میکنه... لاک اینلی بد ...

در کل گلدن رز قابل قبوله کاراش

لا اقل دلت نمیسوزه پولی که دادی رفته رو هوا

شانس من اینلی خوب نبود اصلا راضی نبودم

در کل گلدن رز قابل قبوله کاراش لا اقل دلت نمیسوزه پولی که دادی رفته رو هوا شانس من اینلی خوب نبود ...

لاک دی کِلّا عالیههههههه....کیفیت ۲۰،تا چندین روز بدون لب پر شدن میمونه رو ناخن، فووووق العاده اس😍😍