2703
2553
عنوان

درباره تاپيك پربازديد ارايشي

195 بازدید | 28 پست

خانوما ي چيزي خواهرانه ميگم بهتون و قصد جسارت ندارم

هاي كپي اسم با كلاسه فيك هست
واقعا فك كن سايه هدي بيوتي ٥٤ تومن، خودت ديگه فكر كن چي توشه
ايراني بخرين ولي اصل بخرين مثل ماي كاليستا اينا هم خوبن ولي هيچوقت فيك نخريد باعث بروز انواع بيماري هاي پوستي ميشه

اصلا معلوم نيس با چي درست ميشن چون هيچ ارگاني روشون نظارت نداره و ما اونا رو به پوستمون ميزنيم و جذب ميشه رژلبش رو ميزنيم و وارد دهنمون ميشه 

اصلا قصد جسارت ندارم من نميگم لوازم ازايش گرون بخرين ولي ماركاي ايراني هم خيلي خوبن حداقلش اينه كه اصلن

های کپی فیک هست اما مواد بهتری توش استفاده شده 

البته اینا تو ایران صدق نمیکنه هر اشغالیو به اسم های کپی میدن دست ملت 

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مارک های خارجی همه نمایندگی دارن...توی سایت هاشون آدرس نمایندگی شون هست خب...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ایرانیم همچین چنگی به دل نمیزنه ها

من لاک ایرانی خریدم همون اولش انداختم تو سطل آشغال

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2714
ایرانیم همچین چنگی به دل نمیزنه ها من لاک ایرانی خریدم همون اولش انداختم تو سطل آشغال

این لی محشره ...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

چرا من هیچوقت هیچی نمیخرم😐

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
ایرانیم همچین چنگی به دل نمیزنه ها من لاک ایرانی خریدم همون اولش انداختم تو سطل آشغال

لاکای اینلی بدک نیست، لاکای گلدن روز هم خوبه البته گلدن رز ترکیه ای هست من حدود ۷ ۸ تاشو خریدم خیلی با کیفیته قیمتشم خوبه

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
2706