عنوان

بچه ها دارم دق میکنم یه لحظه بیاین

2538 بازدید | 64 پست

بچه ها من دیروز کورتاژ کردم توی یه بیمارستان خیلی مجهز تو تهران طفلی شوهرم از ترس کرونا منو برد اونجا چون وضعیت اونجا سفید بود . من اینجا غریبم و تنها همراهم شوهرم بود که فرستادمش خونه اون شبو گفتم فردا صبح بیا دیدنم تو که کاری از دستت بر نمیاد . صبح ساعت ۵ صبح منو بردن اتاق عمل قبلش چند تا پرستار مرد دیدم و از پرستارای خانم پرسیدم تورو خدا این مردا رو نیارید داخل اتاق گفتن اینا فقط مسئول بیهوشین کاری ندارن بعدش میرن . اما دو تا آقا که منو سِر کردن دیگه نرفتن و همونجا وایسادن منتها بالای سرم بودن . از کمر به پایین سِر بودم اصلا نمیتونستم خودمو تکون بدم که پرده جلومو بزنم کنار ببینم رومو پوشوندن یا نه . قبلش دکترم گفت نگران نباش اینا نمیبینن روت یه چیزی میندازیم فقط من که عملو انجام میدم میبینم اون قسمتتو . ولی با شروع عمل اون پارچه ای که روم بودو زدن کنار و مطمئنم اون پرستارای آقا بالای سرم منو میدیدن . یه پرستار مرد دیگه هم از در اومد اونم برای چند لحظه اومد اون پایین وایساد منو کامل دید . نمیدونم چرا زبونم لال شد بود وسط عمل بودم حالم ناخوش بود یه جورایی بدنم سِر شده بود انگار هیچی حالیم نبود . الان دارم از عذاب وجدان میمیرم بیچاره شوهرم نمیدونه که این بلا سرم اومده من آدم کم روییم تا حالا به جز شوهرم و دکترم که خانمه هیچکی بدنمو ندیده احساس گناه میکنم همش میگم چرا داد و بیداد نکردم اون لحظه که بگم این آقایون برای چی اینجا وایسادن . شوهرم خیلی رو این چیزا حساسه حتی سونوگرافیم بدش میومد برم پیش آقا که حتی شکممو معاینه کنه . تورو خدا بگین برای شما هم پیش اومده یا اینا چون دیدن من همراه ندارم به خودشون اجازه دادن این حرکتو بکنن ؟؟ دارم گریه میکنم هم بچمو از دس دادم هم این اتفاق باعث شد بدنمو چند تا مرد ببینن خیلی از خودم بدم میاد . مگه من چه گناهی کردم که این اتفاقا سرم اومد 

...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عادیه عزیزم عذاب وجدان نگیر منو برای سزارین بردن اتاق عمل پشت لباس کامل لخت بود اتاق پر از پرستار مرد تازه دکتر بیهوشیم مرد بود منو دولا کرد بیحسم کنه نمیدونستم خجالت بکشم یا بترسم دیگه اینقد دیدن هرروز تو اتاق عمل که عادی شده براشون 

2731

عزیز دلم اننننقدر ادما اون تو هر روز دیده میشن که براشون طبیعیه 

بعدشم دیگه گردن تو نیست که تو اتا حجت کرده بودی بادکتر 

هرجا هوا مطابق میلت نشد ، برو...فرق تو با درخت ،همین پای رفتن است...
خانمم اینا کارشون اینه چشمشون سیر شده  الکی خودتو اذیت نکن و نیاز نیس ب همسرت چیزی بگی

کاری به چشم سیری اونا ندارم بدم میاد از خودم که چند تا مرد نامحرم بدنمو دیدن 

...

واقعا متاسفم به خاطر از دست دادن بچه‌اتون.

شما کار خطایی انجام ندادید که الان دارید خودتونو سرزنش می‌کنید. این‌طور که شما تعریف کردید روال کار بیمارستان حضور این پرستارها هست.

به خاطر این اتفاق روحیه‌اتون حساس شده.

به نظرم به شوهرتون چیزی نگید و خودتون اصلا بهش فکر نکنید.

2706