2737
2739
عنوان

ماه چهارم بارداری

1664 بازدید | 21 پست

ماه چهار رو تموم کردم اما هنوزم تهوع دارم. خیلی بی حالم و خیلی بی اعصاب. فقط بخورم و بخوابم نه حوصله کسی رو دارم نه چیزی نه انرژی تحرک. فقط هم فکر و خیال می کنم. کسی مث من هست؟؟

تهوع منم هنوز دارم دکترم گفت بعضیا تا اخر ماهشونم دارن 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تا ماه ۸تهوع داشتم،

از ماه ۶هم دردای زایمانن ،دکترا بهم گفتن زایمان زودرس داری،

ولی اخرین روز ۴۲هفته دنیا اوند،

استراحت هم اصلا نداشتم،

همه ی اینا میگذره فقط خاطرش میمونه،

💕💞
قوای جسمی جنسی و روحی آدم بر می گرده ؟؟

اره، کم کم مثل قبل میشی،

من بارداری خیلی بدی داشتم،دختر بزرگمم شیطون بود،شوهرمم اصلا کمک حالم نبود،افسردگی گرفته بودم،یهو گریه میکردم،از درد کمر و لگن نگم برات ،

بدتر از اینا تو ماه ۷بارداری تصادف کردیم درد کمرم صد برابر شده بود،میگرنم داشتم،یه هفته یه هفته طول میکشید تا خوب شه،

💕💞
2738
اره، کم کم مثل قبل میشی، من بارداری خیلی بدی داشتم،دختر بزرگمم شیطون بود،شوهرمم اصلا کمک حالم نبود، ...

چه شرایط سختی من یکی ویار اذیتم کرده یکی تنهایی و یکی اینکه معلن هستم مدرسه قراره چی بشه که البته اگه بگن بیا یک سال مرخصی بدون حقوق می گیرم چون یک روز هم نمیتونم

2706