2737
2734

دوهفته اس غلت نمیزنه دیگه خودمم میخام غلتش بدم بدنشو سفت می‌کنه که علت نزنه علتش چی می‌تونه باسه؟ قبل اون غلت میزد 

کارای دیگس نرماله فعلنم با کمک میشینه البته

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واى خدايا باردارى استرسه بعدشم استرس🥺ان شاءالله ك چيزى نيست

عاجزانه التماستون ميكنم به پاتون ميوفتم توروخدا توروقران تورو به اباالفضل العباس قسَمتون ميدم واسه شفاى مادرم دعا كنيد جونم مادرمه عمرم مادرمه همه كسم مادرمه جون بچه هاتون قسم واسه شفاى مادرم دعا كنيد سرطان داره روزى صدبار ميگم خدايا چرا اين سرطان رو به من ندادى بجاى مادرم؟؟؟؟ديگه اشكى نمونده كه بريزم با اينكه حامله ام ولى تمام غصه هاى عالم تو قلبمه من بخاطر فشار عصبى و بيمارى اعصاب شايد خيلى جاها اونجور كه بايد با مادرم رفتار نكردم اميدوارم حلالم كنه منو ببخشه من مثل سگ پشيمونم قسم ميخورم بجان بچم اگر روزى مادرم چيزيش بشه خودمو ميكشم😭😭😭😭😭😭😭😭

نمیخوام نگرانت کنم ولی حتما ببرش دکتربچه ی دخترخاله ی شوهرم از چهارماهگی اینطور شد کم کم دیگه دست و پاشم تکون نمی داد تا اینکه کلا رشدش متوقف شد و مشخص شد به یه بیماری نادر عضلانی به نام پمپه دچار شده یک ونیم سالگی هم فوت کرد انشاالله که چیزی نیست ولی گفتم که حتما یه دکتر ببرش 

......
2738
نمیخوام نگرانت کنم ولی حتما ببرش دکتربچه ی دخترخاله ی شوهرم از چهارماهگی اینطور شد کم کم دیگه دست و ...

اون بیماری از چی میاد؟؟ دست و پاشو تکون میده بچم به شکمم میزارم گردن میگیرع که😭😭😭

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍
اون بیماری از چی میاد؟؟ دست و پاشو تکون میده بچم به شکمم میزارم گردن میگیرع که😭😭😭

نمیدونم از چی بود ولی دکترا گفته بودند تو دنیا فقط 7نفر دچارش هستند شما نگران نباش ازهر چند میلیون یه نفر می گیره 

......
2706