2737
2739
عنوان

مگه یه زن ،،ازهمسرش چی میخواد ؟

1206 بازدید | 64 پست

یه زن..ازمرد زندگیش جزاحترام...حرمت...تعهد...وامنیت چی میخواد؟

درسته ک دوستت دارم گفتن خالی نون وآب نمیشه و بی پول هم ک نمیشه گذران کرد...اما ارزش دادن ،،حفظ حرمت ها..جلب اعتماد خیلی بیشتر ازینا ارزش داره..

کاش آقایون بفهمن ک ،،وجود یک زن نحیفتر ازیناست که داعم برای هرعیب وایراد همسر ،،به فکر یه سیاست باشه و عیب های مردش رو با سیاست لاپوشونی کنه....

واقعا یه زن چقدر مگه تحمل داره؟...همه جوونیشو باید به فکر سیاست باشه؟...اصلا چراهمه سیاست  ب خرج دادنا مختص خانوماست...؟چرامرد نباید سیاست خرج بده ...حتی اندکی...؟چرا همه بدخلقی هاو خیانت ها بدعنقی ها خساست ها....هر گونه رذالت اخلاقی ازطرف مرد به اسم بی سیاستی زن ثبت میشه؟وجود ظریف زن چقدر مگه تحمل داره؟...

یه زن ،،هم باید همسرباشه،،هم مادرباشه،،هم آشپز ،،هم خیاط،،هم نظافت چی،،هم هواس جم ب همه چی،،،هم کمک مالی همسر،،هم لاپوشی کننده خطاهای مرد،،...

اونوقت انتظار درک کردن زن،،میشه پرتوقعی؟...

گرونی هست...تورم هست...قبول...

ولی باور کنین،،زن هم نیاز به به همدل داره...نیاز ب درک داره..

باهربار کوتاه اومدن زن درمقابل بدخلقی های مرد ،،ذره ای از عشق وعلاقه اش کم میشه...ذره ای از حرمت نفسش کم میشه...

چرا فکر میکنن که خلق وخوی مردی روکه مادرش هم نتونسته عوضش کنه تااون سن،،خانومش میتونه عوض کنه؟

چراهمه انتظارا ازطرف خانوماست؟...

یه نگاه به بیمارستانا ومطبای دکتر بندازین...اکثر مریضا خانوماهستن...

کاش درکنار اینکه شوهرداری ب خانوما یاد بدن،،کمی هم زن داری برای آقایون یاد بدن...تا خانم رو تکه سنگی ک هیچ ناملایمتی روش تاثیرنمیزاره فرض نکنن...

مادری که زیر عربده های همسرش اعتماد بنفسش کمرنگ شده چطور بچه تربیت کنه؟..چطور باعشق غذادرست کنه؟..وچطور....و....و....

اون وقت میرن دادگاه اولین چیزی ک میگن اینه که :زنم تمکین نمیکنه..

انصافتو شکر...

عزیزم این متن خیلی درسته ولی چرا هی میگید زن ظریف؟ زن اتفاقا اصلا هم ظریف نیست... خیلی هم قویه... انقدر همه جا گفتن زن شکنندس زن ظریفه هیلی، از زن ها توی زندگی ای که در شانشون نیست می‌مونن و شجاعت طلاق گرفتن و ندارن 

مادری که جلو بچه ش کتک میخوره دیگه چطور الگویی میتونه باشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حرفات زیباست ولی خیلی جاها تقصیر خود ما خانم هاست

من بارها تو همین سایت گفتم چرا برای هرچیزی دنبال سیاستین؟ اصلا یعنی چی این سیاست؟ دونفر قبول کردیم کنار هم زندگی کنیم. با بد و خوب

نه نیاز به لاپوشونیه نه نیاز به رفتار خاصی برای بیان خواسته ها

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
عزیزم این متن خیلی درسته ولی چرا هی میگید زن ظریف؟ زن اتفاقا اصلا هم ظریف نیست... خیلی هم قویه... ان ...

ظریف هست، ولی ضعیف نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

فقط همین ماجرای تمکین .خیلی چرت ومسخره س مرتیکه تودادگاه اصلاقدرت مردشدن نداره اومده روبه روقاضی بامظلوم نمایی میگه من احتیاج به همسردارم من تنت فشارم نمیخوام به گناه بیفتم قاضیه الاغم شش ساله داره زنه بیچاره رومیدوعونه که چی بشه؟کیان یه خانواده ی مسخره حفظ شه میخوام صدسال نشه .همین قانوناعانله خیانت وبدختی وفحشاس

وااااااای حرفایه دلم بود . منم گاهی فقط یه بغل از همسرم میخام گاهی یه بوس مگه اینا هزینه داره. چرا دریغ میکنن ازما حتی کمترین محبتارو چراهمش ما باید محبت کنیم چرا باید حسرت بخوریم اخه چرا مردا اینقدر خودشون رو به نفهمی میزنن

یه مرد وقتی بیشعوره و خیانت میکنه یه عده همجنسای بیشعور خودمون میگن ببین چی کم گذاشتی که چشمش دنبال زنای هرزس! اونوقت شما چه انتظاری از مرد دارین.واقعا بعضی وقتا ما خودمون از همجنسای خودمون ضربه میخوریم.

عزیزم حرفات زیباست ولی خیلی جاها تقصیر خود ما خانم هاست من بارها تو همین سایت گفتم چرا برای هرچیزی ...

دقیقا..انقدر همه گفتن سیاست ...سیاست...

هرجا ،،ایرادی میبینن دربست میندازن گردن خانم ک بی سیاست بوده ...بابا نامردبودن و کم بودن سطح شعور مرد چ ارتباطی ب سیاست زن داره؟..

2706