2733
2734
عنوان

مهریه چقدر خوبع

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون اینکه پدرت بدونه اخه من رفتم مهریمو ببخشم گفت پدرت باید حضور داشته باشه

بخاطر این گفتن که بعدا براشدن دردسر نشه وگرنه که به پدر ادم ربطی ندارع

منم رفتم همینو گفتن 

زبونی بهش گفتم که همه رو بخشیدم

2731
در عوض حقوق بیشماری ک با ازدواج‌گرفته میشه مهریه رو گذاشته

خدا رو شکر زن ایرانی حسابی سواره 

والله تو فامیل ما که همه سوارن شوهرها پیاده

یعنی همون ۱۰۰ تاسکه مرد رو مطیع میکنه 

در عمل مردهای ایرانی خیلی زن ذلیل هستن خیلیییییییی

قسط بندی میکنن عزیز اگه در توانش نباشه  کلا قانون خیلی پشت زن نیست هوای خودتونو داشته باشین

😄 اینکه اره کلی میگم ادم نباید همینجوری چیزی و گردن بگیره واقعا اونم تو زندگی

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738
خدا رو شکر زن ایرانی حسابی سواره  والله تو فامیل ما که همه سوارن شوهرها پیاده یعنی همون ۱۰۰ ت ...

شما ضد خودتون نباشین 

بگین به شوهراتون مهریتونو در قبال گرفتن این حقوق میبخشین ببینین قبول میکنن 

خودشونم میدونن به نفعشونه

مهریه به چه دردت میخوره، مگه میخوای خودتو بفروشی؟ حق طلاق، حق کار، حق تحصیل، حق حضانت بچه، اینا رو بگیر ازش، وگرنه مهریه بگو یک میلیارد،  فوقش قسطی اش میکنن دیگه.  واسه حق و حقوقت باید تو این مملکت بدوی

خب حرف شما رو اینجا قبول دارم ولی ب این فک کن ک مرد هم خوب باشه ولی زن 😁سکه ها رو نبخشه  ...

خب اگه مرد داشته باشه که براش عبایی نداره میده کلا 

اگه نداشته باشه که زن هیچی بهش نمیرسه اونم میره زندان آب خنک که درس عبرت بشه براش مهریه بالا قبول نکنه 

گفتم در صورتی قبول کنه که خانواده دختر به اجبار میگن مهریه باید بالا باشه 

وقتی زن، شوهر همو دوست داشته باشن می تونن پنهونی ببخشن 😶

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂
شما ضد خودتون نباشین  بگین به شوهراتون مهریتونو در قبال گرفتن این حقوق میبخشین ببینین قبول میک ...

عزیزم شوهر من تمام اموالش به نام منه 

از سرکار میاد ظرف میشوره لباس و ... غذا هر چی بود

هر چی من بگم جوابش چشم ه 

نه من اکثر اطرافیان منم همینن 

من تو نی نی سایت میبینم دعوا و کتک و ...

تو دنیای واقعی مردهای امروزی کاملا مطیع زنشون هستن 

ضد چی باشم 

مردهای بدبخت ۶ صبح میرن ۸ شب میان هر چی هم درآمد دارن تحول زن میدن با ۴ تا جمله هم خر میشن و به جون خواهر و مادر خودشون میافتن دوره مردسالاری ۲۰ سالی هست تموم شده

2706