2737
2739
عنوان

دعوا با مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1879 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کهره همون گوسفنده یعنی

بزغاله بره کوچولو 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2731

نباید مستقیم بگی به تو ربطی نداره باید بگی باشه حالا با علی(نام مستعار شوهرتون)صحبت می کنم ببینیم چی میشه بعدش هیچی نگو با آرامش کار خودتو کن

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
همین گفتم خودمون میخایم بدیم چکارش ب تو

دقیقا ب اون ربطی نداره جاریتم خیلی دلش میخواست شوهرش میکشت براش 

ول کن توجه نکن عصبی میشی 😐جای این ک خودش قربونی کنه برا بچت نمیزاره خودتم قربونی کنی چ ادمیه این دیگه😒

2738
والا چه عجب یکی پیداشد یه جواب درست و حسابی به مادرشوهر بده تونینی سایت همه پخمه شدن😒 میزارن هرکی ...

منکه نمیتونم هیچی نگم  ی سال پخمه بودم دیگه بسه ای حالیش نی احترام

https://www.ninisite.com/
مادرشوهر دوستا بیاین شماهایی که بم گیر میدین میگن یه عمرپسرشو بزرگ کرده....بیایین ببینین کرم از خود ...

یه مادر شوهر دارم ماه فرشته خانوم ده ساله عروسشم هر رفتاری با دختراش داره با منم همونطوره 

البته شوهرم میگه اخلاق خودمه ک باعث شده اینطوری باشه 😍همه مث هم نیستن خواهر 

همسرم تو را دوست دارم ؛♥️و این دوست داشتن !حقیقتی است که مرا به زندگیدلبسته میکند ...💋
همین گفتم خودمون میخایم بدیم چکارش ب تو

مادرشوهرمن نتونس بگه نکشید ماتازه دوتام کشتیم.ازحرصش گوشتی که داده بودیم بهش وفوری زنگ زد گف من ردکردم دادم نیازمند منم گفتم ماوظیفمون بودبدیم شماخودانی 

2706