2737
2734
عنوان

وسایل ارایشی خریدمممممم✨😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 87029 بازدید | 731 پست
سایه های کپی هدا بیوتی پیگمنتش فوق العاده بالاس و 8 تا رنگ شاین داره و بقیش مات، گرفتم 54 عزیزم

دوست عزیز محصولات فیک نخر اینا که همه کپیه تو چین با بدترین مواد درست میشه فقط اسمش هدی بیوتیه وگرنه کیفیت و اونو که نداره از محصولات اصل استفاده کن مثلا سایه های کالیستا عالیه قیمتشم مناسبه یه بار بزنی همه فیکاتو میریزی دور یا کرم پودر و پنکیک مپ عالیه

کرم پودر مپ که فول کاوره حاوی عصاره ابریشم خیلی خوبه پنکیک مپ هم پوشاندگی بالا و سبک کانسیلره کالیستا و سایه چشم کالیستا کرم سبک و روزانه لورینت ریمل اورآل اینا همه اصله و قیمتاش خیلی مناسبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماسک مو لورال ماسک پوست محصولات نوژا

استارتر یا دوستانی ک اطلاع از لوازم هرایشی دارید

من پوستم معمولیه نه چرب و ن خشکه

یه کرم پودر برا استفاده روزانه یا ماندگاری بالااااا و پوشانندگی خووووب و سبک معرفی کنید☺☺☺

ممنونم😍😍😍

2731
سایه های کپی هدا بیوتی پیگمنتش فوق العاده بالاس و 8 تا رنگ شاین داره و بقیش مات، گرفتم 54 عزیزم

اسی جان مبارکه خریدات به شادی استفاده کنی

درباره سایه هات سوال دارم

منم تواین قیمت 4تاسایه دارم که اصلا پیگمنت خوبی نداره خیلی پودریه

ولی این مارک ندارم

شما زیرساز سایه چیزی میزنی یانه؟

2738

یک پیشنهاد عالی👌

یک کار فوق العاده برات سراغ دارم که تو یک شرکت معتبر با همین گوشیت کار کنی و پورسانت عالی دریافت کنی 👍

💥بیزینس مخابرات

💥شغل پر درامد و ماندگار

💥پریستژ کاری بالا

💥بیش از 300 هزار نفر مشغول به کار 

😻😻یک میلیون حقوق در یک ماه🙈🙈          

💰💰💰💸💸

تو خونه بشین و شبا پولتو دریافت کن😍

😻برای اطلاعات بیشتر به پیوی بنده مراجعه کنید:

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

این آیدی بنده هست توی تلگرام سرچ کنید میاد بالا

البته اگه میخواید بدون زحمت و بیرون رفتن تو اوضاع کرونا پول حلال دربیارید❤

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

ببخشید قیمت این MQچنده؟؟؟

قیمت بالایی نداره. ولی خب اجناس قیمتاشون هرروز متغیره. چند روز پیش108 خریدم. 55میل

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706