1861
1823
عنوان

وسایل ارایشی خریدمممممم✨😍+عکس

86738 بازدید | 732 پست

بدویین بیاین کلیییی وسایل ارایشی بهداشتی🙊 خریدم، خودم ذوق دارم هرکی لوازم آرایش دوس داره بیاد دربارش حرف بزنیم، هستین عکس بزارم؟؟ زود میزارم معطل نمیکنم، هرکیم کار داره کامنت بزاره تا عکس گذاشتم لایکش میکنم، هرکیم هر سوالی درباره چیزایی ک خریدم داره یا کلا سوال ارایشی داره بپرسه جواب میدم

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ...! 

جونممم کوووو

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

خا😐

#ممد_صغرام. #میدونم_ضجه_درسته_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه   آدم عصر جدید میخواد ببینه با خودش میگه به به بالاخره استعدادهای ایران دیده میشن بعد چند دقیقه میفهمی در حد جشن دهه فجر مدارس راهنماییه  نوشته فندک یادگاریت منو سیگاری کرد، الان مثلا کتاب جا میذاشت تو نویسنده میشدی اسکل؟  یه فالور دارم تو کلوز فرند از فرمون ماشینش استوری میذاره فکر کنم ماشین دُزدیه به منم خیلی اعتماد میکنه    ‏امروز تبليغ تلوزيون يهو گفت:"آيا از شر موجودات مزاحم در خانه رنج ميبريد؟"بابام در حالیکه زير چشم بم نگا ميكرد داشت عدد ١ رو به شماره ای كه داده بود ارسال ميكرد.  ‏با یه کتاب و یه لیوان قهوه رفتم نشستم پیش بابام و گفتم پدرجان بنظرتون راهی برای نجات بشر هست؟گفت بشر رو نمیدونم ، ولی تویی که با کتاب ریاضی 2دبیرستان گوه میخوری رو نمیشه نجات داد.  من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

1825

یه مداد چشم خوب معرفی کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
1841
1794

چیشد پس

خداجون خودت کمکم کن😣 من از امید تو ناامید نمیشم 😢آدم داغون از اول داغون نبوده😏داغونش کردن 😭آدم آرومم همینطور 😓آدم عصبی ام همینطور 😤ولی آدم بیشعور 😷از اول بیشعور بوده 🤗😒🤐ما که بهشت برو نیستیم لاقل بیاید گناهامون هماهنگ کنیم جهنم بیافتیم تو یه محل ☺😑😐به بعضی ها انقدر بها میدی که یه روز خودت دیگه نمیتونی بخریش     

من نیازبه یک خریدحسابی دارمووو

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

اسیی من خابم میادزودباش

1845