2737
2734

سلام دوستان

دخترم ۴ماه و نیمه است شیر خودم رو میخوره. زن داداشم بهم توصیه کرد وقتی سر سفره هستین یه کم از غذا به بچه بده گناه داره بوی غذا بهش میخوره و دلش میخواد. من هم چند باری بهش یه کم برنج له شده دادم درحد نصف قاشق چایخوری. آخرین بار ۳ روز قبل بود الان ۳ روز نی نی پی پی نکرده فقط گلاب به روتون جیش و دفع باد خیلی بدبو. خیلی ناراحتم نکنه یبوست گرفته همش دارم خودمو سرزنش میکنم شوهرم هم سرزنشم کرد بنظرتون چه کار کنم؟با اینکه بچه دوممه به اولی تا ۶ ماهگی فقط شیر خودم رو دادم حتی آب هم ندادم ...

کته که نمیدن مثلا از آب خورشت یا آبگوشت اندازه همون نصف قاشق چای یا کمتر برا اینکه مزه رو بچشه

من تو کتاب خوندم اگه زودتر به بچه مزه ها رو بچشونی حس بویایی قویتری خواهند داشت

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

سلام عزیزم یبوست که تو بچه های چند ماهه عادیه فکر نکنم نصف قاشق برنج باعث یبوست بشه ولی بهش غذای جامد نده خطرناکه ممکنه تو گلوش گیر کنه چون بچه های کوچیک بلد نیستن غذای جامد قورت بدن من به پسرم فقط یه ذره از اب غذا به دهنش میزدم اونم غذاهایی که بودار بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بایدنوک انگشتت بزنی به غذابمالی دورلبش نه ی قاشق برنج بدی به بچه ۴ ماهه

میدونم ولی نمیدونم چرا یهو جوگیرشدم برنج دادم درحد کمتر از نصف قاشق چایخوری. هروقت چیزی می خورم نگاهم میکنه و لبش رو تکون میده.

میدونم ولی نمیدونم چرا یهو جوگیرشدم برنج دادم درحد کمتر از نصف قاشق چایخوری. هروقت چیزی می خورم نگاه ...

اشکال نداره دیگه دادی هواست باشه شروع کردی به غذا باید ابم بهش بدی .چندروز اب ولرم بده بزاردل ورودش راه بیوفته

2738

میگن یه ذره از آب غذات با انگشت بزن به دهنش مزه شو بفهمه نه اینکه برنج بده الان  بچه من دو ماهشه میگن بده بهش ولی من گوش نمیدم  فقط  تو گرما یه ذره آب میدم بهش میگم گناه داره

۳ روز ک چیزی نیست

دکتر پسر من گفت تا ۱۰ روز مشکلی نداره.

بچه داره وزن میگیره نگران نباش.

فقط آب غذارو در حد کم بده.

فرنی و حریره بده ن پلو و چلو 

کاش یکی بود مثل گوگل ....تا میگفتی پ میگفت پیتزا ...پول ....پاریس....پدرشو دربیارم ...

هوووو...نگران نباش ...من دخترم از اول بهش کته دادم هیچی نخورد جز کته...از ۵ ماهگی ...بده بهش کم کم ....تا ی هفته هم پی پی نکنه اشکال نداره ...ی ذره خاکشیر بشور  ی قاشق بهش بده شکمش کار میکنه

اللهم عجل لولیک الفرج  
2706