2737
2734
عنوان

شما با جاری هاتون راجب چه چیزی حرف میزنید معمولا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3104 بازدید | 87 پست

اونایی که غیبت میکنن نمیترسید مثلا جاری حرفاتونو ببره بده دست کسی؟ 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما سه تا جاری هستیم و من آخریم

اولی خودش پر حرفه از همه چی حرف میزنه منم همراهی میکنم 

دومی هم ساکت میشینه و باید سر حرفو باز کنی تا حرف بزنه نشده خودش شروع کنه 

حالا اولا با اولی کلی حرف میزدیم اون از شوهر و خانواده اش بد میگفت منم خب ذهنم نسبت بهشون خراب میشد از همه چی زندگی خصوصی خودشم حرف میزد آدم مجبور میشد حرف بزنه ولی بعدنا همین دومی منو متوجه کرد که هرچی من میگم میره به خانواده شوهر میگه حتی خودمم امتحان کردم دیدم راست میگه از اون به بعد سعی میکنم زیاد حرف نزنم در مورد خانواده و دلیل ساکت بودن دومی هم فهمیدم

عضو گروه رز قرمز ، وزن 

دلم غنج میره پیش جاریم غیبت خواهرشوهر و مادرشوهرمو کنم ولی میترسم شر بشه برای همین فقط حرفای معمولی میزنیم بهش نگاه میکنم شاید بخواند از نگاه من ... البته زیاد باهوش نیست

2728
درمورد جاری وسطی میحرفیم دوتامونم حالمو ازش بهم میخوره 

چرا😂

خداروشکر در 9/9/99به لطف وکمک خدا و  نظر امام حسین ع و با توسل به امام 9 جواد الائمه ع به همه ی  خواست‌ها وحاحتهای خودم و عزیزانم   خیلی راحت در عین صحت و شادی رسیدم . الحمدالله ممنونم خداجون می‌دونم که  خودت و فرشته‌ها ت دارید روی زندگیم وخواسته هام  به شدت کار میکنید.❤️🙏❤️

سلام.خدافظ

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2738
مام دیر به دیر میبینیم، درمورد چی حرف میزنین مثلا؟

در مورد کارمون...شرایط تحصیلی بچه ها... اوضاع دنیا

بحث فلسفی و...

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706