2737
2739

چشم دیدن همو نداریم کلا انگار یسریا جنس خراب خودشونو ازنجا باید نشون بدن وگرنه رو در رو همه خوبن

به کسی توهین نشه گفتم یسریا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظرات مخالف را نمیپذیرن .بعد میخوان همدیگه را هم نظر خودشون کنن .موفق نمیشن ..اعصابشون خورد میشه 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2731
فرهنگ پاین فک میکنیم هر کی فوش بده شاخه  البته همه خانمم نیستن به مردا توهین نشه البته

آره واقعا

همونایی که خیلی فحش میدن، ادعای با ادبی شون آسمون رو پاره میکنه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

سن پایین کاربرا و اینکه فرهنگ و ادب و شعور ادما فرق داره

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2738

من بیشتر دیدم اونایی که ادعای دین و مذهبشون میشه میان فحش میدن به بقیه که آی فلان فلان شده ی جهنمی بیا برو جهنم ! حالا انگار خودش با این رفتارش میره بهشت !

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒

یه سریا اصلا میان برای دعوا

آبروی خانمارو میبرن🤦‍♀️

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
چون عزیزم در دنیا واقعی زورشون به مادر شوهر و خواهر شوهر یا هرکسی دیگه ای نمیرسه  و خانواده شو ...

آخ که گفتی 😘

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

خانوم و آقا نداره. شما تعداد زیادی آدم از فرهنگ و سواد و تربیت و اعتقادهای مختلف رو بذار تو یه اتاق و بگو با هم بحث کنین. امکان نداره آخرش یکی به یکی نپره. طبیعیه. هیچ جای دنیا آدما به چنین تمدنی نرسیدن!

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2706