2733
2739

چرا اینقد زود رفتی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره بابا تشکیل میشه نگران نباش تو پنج هفته سونو به من گفت اصلا حامله نیستی 😁😁😁

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738
چون طبق پری۸هفته و۱روز بودم ولی سونو اونطور گفت

دکترت چی گفت؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
چون طبق پری۸هفته و۱روز بودم ولی سونو اونطور گفت

منم اینطور بودم رفتم یکی از فامیلامون دکتر بود گفت زود رفتی دو هفته دیگه برو که دقیقا نه روز بعد دلپیچه گرفتم سقط کردم تازه 

البته من نمیدونستم باردارم رفته بودم رادیولوژی دکتر گفت به خاطر اون بوده

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
اره بابا تشکیل میشه نگران نباش تو پنج هفته سونو به من گفت اصلا حامله نیستی 😁😁😁

واقعاااا ؟منم امروز رفتم گفت چیزی از بارداری نمیبینم احتمالا زود اومدی چون مشکلی نداری

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏
واقعاااا ؟منم امروز رفتم گفت چیزی از بارداری نمیبینم احتمالا زود اومدی چون مشکلی نداری

اره عزیزم برای من نوشته بود ضخامت رحم ۶ یعنی حتی حامله نباید میشدم دو هفته بعد همه چی بود 😁😁

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2706