2737
2734
عنوان

خانم های گل یه دیقه بیاید

224 بازدید | 12 پست

سلام .. امیدوارم همگی خوب باشید .. همیشه سلامت و شاد پاینده باشید 

خانم های گل من یه سه روزی هست عضو نی نی سایت شدم میخواستم یه موضوعی رو بگم 

خانمای عزیز .. ما عضو نی نی سایت شدیم تا باهم حرف بزنیم و به هم کمک کنیم ... توی تایپک های اعضا یه چیزایی منو ناراحت کرد 

اول اینک تا کسی یه تایپک بر خلاف میلوتون میزاره سریع شروع میکنید به بی احترامی و انتقاد های بد 

بهم دیگ خیلی توهین میکنید 

خانم ها شاید یکی کیبوردش و صحفه تاچش خراب باشه یا شاید مثلا حرف کسی رو درست متوجه نشدید 

سریع که نباید رو سر طرف خراب بشید 

دوستاس عزیزم انقدر به اینو و اون هعی نگید تو مردی بخدا مردی 

اگر مرد نباشه این حرف یجور تهمت به حساب میاد 

خانمای گل ما اومدیدم اینجا تا باهم مشورت کنیم و بهم کمک کنیم نه با حرفهامون دل بقیه رو بشکنیم توهین کنیم و معذرت میخوام مثل خروس جنگی همو تیکه پاره کنیم 

خانمها بیایید یکم هوای همدیگه رو داشته باشیم 

ان شاءالله همیشه سالم و پاینده باشید 

متشکرم 😘🌹

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

😊😊

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آفرین دقیقا  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
آفرين نازنينم از اين تاپيك زيبا و لحن زيباترت😍

خواهش میکنم گلم 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2738
عزیزم بیداری؟؟؟

اره گلم چطور

من عذاب وجدان گرفتم برا اون خانومه توتایپکم بنظرت حرفم بد بود ک اینجوری گفت؟میخوام بدم ازش حلالیت بگ ...

کدوم خانمه گلم ؟ 

همونی که به من گفت واگذارت میکنم به خدا؟

نه نگران نباش ازش عذر خواهی کردم

گفت من عصبانی بودم یه چیزی گفتم