2726

اینجا یه سریا ۳۶ زایمان کردن. فکر کنم ۳۶ به بعد دیگه نی نی کامله

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی خوش به حالت من ۳۶ هستم دوس دارم زودتر تکلیفم روشن شه راحت شم

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2728
دکتر هنوز بهت وقت نداده؟ من امروز رفتم مطب گفت۳۰ام برو بستری شو

نه حتی معلوم نیس سزارینم یا طبیعی

چون خیلی درد دارم واذیتم بهش نگفتم بذاره تا۳۹هفته‌...اماازیه طرفم عذاب وجدان میگیرم که بخاطرخودم بچه ...

من هفته 37و چهار روز زایمان کردم بچم یکم مشکل تنفس داشت وزنشم2900بود پنجاه روزم زردیش طول کشید تا خوب بشه اگه امکانشو داری بذار یک هفته دیگم بمونه من که خیلی پشیمونم

ان شالله به سلامت زایمان کنی. آخرین سونو وزن نی نی چقدر بود؟

خوشبحالت انشالله به سلامتی من هفته ۳۳ هستم خستم جونی برام نمونده ی تخت مرتب کنم انگار کوه کندم😢

آره منم دیگه نا ندارم دو تا بشقاب میشورم خسته میشم

2706