2733
2734
عنوان

کم شدن میل جنسی

1015 بازدید | 66 پست

چندسالی بودگرم بودالان اصلاحوصله ندارم وسردشدم دلیلش چی میتونه باشه.دوست دارم شوهرماخفه کنم ازبی میلی

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا ماهی یبارم دوسنواری؟

نه اصلا خیلی هم افسرده ولی حوصله ام

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓
2728

منم همینطوریم عصبی میشم دستش بهم بخوره ، کلن خانوما زود دچار بی میلی میشن اما مردا تا اخر عمر 😑

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا
منم همینطوریم عصبی میشم دستش بهم بخوره ، کلن خانوما زود دچار بی میلی میشن اما مردا تا اخر عمر 😑

اره عزیزم .کاش اونا هم زودمیخشکید

نه اصلا خیلی هم افسرده ولی حوصله ام

با احتمال زیاد افسردگیت سردت کرده

برو دنبال درمان

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738

طبعش سرده ... تغدیه طبع گرم بده بهش خیلی کارسازه 

سعی کن با عطر های متحرک و لباس و اینا جذب کنی 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
اره عزیزم .کاش اونا هم زودمیخشکید

میخشکید؟ از بیخ زدیش ک 😂😂😂😂😂

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊

منم همینطورم

اصلا نمیتونم دیگه بهش فکر کنم

شاید لذت نمیبری از رابطه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
طبعش سرده ... تغدیه طبع گرم بده بهش خیلی کارسازه  سعی کن با عطر های متحرک و لباس و اینا جذب کن ...

خودشو میگه خواهر🤣🤣

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
با احتمال زیاد افسردگیت سردت کرده برو دنبال درمان

اره خودمم همین احتمال رامیدم ولی کاش مرداهم دست برمیداشتن 

2706