2737
2734

رکتال استفاده می کنید یا واژینال؟

تا ماه چند دکتر بهتون داد؟

به من گفته رکتال بذار خیلی اذیت میشم ازش، البته واژینال هنوز نگذاشتم بدونم اون چطوریه ولی رکتال که واقعا داره اذیت میکنه هرشب هرشب، یبوست هم دارم بدترم می‌کنه و خارش و سوزش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میزنم سیکلوژست رکتال گفته بزن، هر ۱۲ ساعت لکه بینی زیاد داشتم الان دقیقا یه هفتس دارم استفاده میکنم خیلی بهتر شدم

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
2728

به من گفت از واژینال نذار ☺️چهار تا بسته 7 تایی داده بهم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

من دوهفته رکتال گذاشتم

بهتره واژینال نزاری

بعدش به دکترم گفتم اذیت میشم

قرصشو دادراحت شدم خداروشکرتاثیرقرصشم بهتربود

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
2738

من رکتال استفاده  میکردم 

فقط ماه دوم بارداری.... دوهفته اول چون لک بینی داشتم دوتا یکی صبح یکی شب ...

چه فرقی می کند بهار باشد یا تابستان.....وقتی چونان برگهای پاییز تمام خاطراتمان را تکاندی و رفتی ....از آن روز زمستانی ترین برف بر من و امیدم می بارد

عزیرم منم یبوست شدید دارم، اینکارا رو بکن حتما خوب میشی، من حتی بواسیر دارم، حتما میوه زیاد بخور، موز و سیب نخور، الو، انجیر عالیه، و معجزه اصلی اینه صبح ها ناشتا ۲ لیوان اب جوش بیار بزار ولرم رو به سرد بشه بخور، امکان نداره هر روز راحت نری دستشویی، یعنی من عذاب داشتم بخاطر یبوست افتادم ترشح شدید قهوه ای خطر سقط داشتم ، با این کار الان خداروشکر خیلی خوب شدم

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤

رکتال تا روز آخر 

یبوست به خاطر هورمونیه که توی بدن آزاد میکنه نه طریقه مصرفش 

دیگه چاره چیه باید تحمل کنی

برای یبوست اول با رژیم غذایی اگرم جواب نداد شربت ام او ام استفاده کن این شربت منو نجات میداد 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2706