2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس چیکار کردی بعدش? الان بارداری? دارو چی استفاده میکنی?

والااا من ۳دوره فقط قرص مصرف کردم ۲ دوره هم امپول ولی این ماه دکتر نرفتم از در عوضش خودم عسل و سیاهدونه خوردم ..اون ماه ۱۴ تیر پریود شدم تا الان باید پریود میشدم ک فعلا نشدم حالا موندم اگه‌تا یکشنبه پریود نشدم برم بتا بدم

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان
والااا من ۳دوره فقط قرص مصرف کردم ۲ دوره هم امپول ولی این ماه دکتر نرفتم از در عوضش خودم عسل و سیاهد ...

وای خدا منم موندم شیطونه میگه ول کن دارو دوا رو.... عسل و سیاه ونه رو چطوری میخوری? میگن از پایین هم عسل بریزی تو خیلییی رحمو اماده میکنه من سر پسرم اینکارو کردم سریع هم باردار شدم الان دومیو دوساله نمیشه اعصابم خورد شده

[QUOTE=149350577]عزیزم من ۱۰ تا سینال اف زدم خیلی ناراحت بودم که ایرانیه امروز سونو شدم روز هفتم سیکلم بود دکتر گفت ۱ ...[/QUOTE

اره تخمک که میشه ولی باردار بشی یا نه.... منم هاش ام جی زدم ماه پیش چندتا تخمک خیلی خوب داشتم وضعیتم عالی بود ای یو ای هم کردم ولی نشد خیلی ناراحتم اخه دلیلش چیه نمیشه...تازه لاپرا هم شدم سالم سالمیم هردو

وای خدا منم موندم شیطونه میگه ول کن دارو دوا رو.... عسل و سیاه ونه رو چطوری میخوری? میگن از پایین هم ...

اخه نزدیک ۶ماه رفتم دکتر اینهمه خرج کردم هیچ ب هیچ ..گفتم یه بار خودم‌پیش برم ببینم چی میشه..زیر شکمت هم میتونی با روغن سیاهدانه ب مدت ۱۰شب ماساژ بدی..والا سیاهدانه زیادیش هم باعث سقط میشه یک هفته قبل پریودی بعدی باید قط بشه من از روز پنجم خوردم تا ۱۰ شب .یه قاشق صب ناشتا یه قاشقم قبل خواب..حالا تصمیم داشتم اگه نتیحه نگرفتم‌روشم‌عوض کنم از شب اول پری بخورم تا ۱۵ شب 

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان

خودتم تحقیق کن اگع میخوای مصرف کنی خدای ناکرده بد نباشه برات

اخه نزدیک ۶ماه رفتم دکتر اینهمه خرج کردم هیچ ب هیچ ..گفتم یه بار خودم‌پیش برم ببینم چی میشه..زیر شکم ...

اره اینارو دوستم میگفت بکن خیلی خوبه تنبلی میکنم روغن سیاهدونه رو استفاده کنم بخاطر کثیف کاریش سه چهار ماهه خریدم سیاهدونه و روغنشو نمیدونم خراب نشده باشن تا الان?

اره اینارو دوستم میگفت بکن خیلی خوبه تنبلی میکنم روغن سیاهدونه رو استفاده کنم بخاطر کثیف کاریش سه چه ...

حتما استفاده کن یکم بو میده ولی خوو چاره چیه...الانم دکترام هیج فقط درس خوندن

2706