2410
2553
عنوان

مستاجرمون تخلیه نمیکنه هرچی ام از دهنش در میاد میگه ک همینه ک هست

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 88 پست
کار به اونجا بکشه میرم شورای حل اختلاف با مامور میرم سراغش کارگرم میگیرم اسبابشو میریزم بیرون منو نم ...

فدات شم نمیدن

فعلا تخلیه بی تخلیه

یه پولی بده بره فقط

خودتو گرفتار نکن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اذیت کرد برین شورای حل اختلاف

نمیدونی چقد طول میکشه ضمن اینکه بارداریش براش امتباز محسوب میشه یا نه؟؟

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2456

ما امسال همین مشکل و داشتیم ۱۵روزه تخلیه کردن خونه رو شما شکایت کنید 

فقط باید وقتش تموم بشع نمیشه یکماه زودتر بیرون کنید 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
نه به صاحبخونه قبلیشم گفته بوده من بازدید نمیدم ما تازه خونه رو خریدیم با ما قرارداد ندار یک ماه دیگ ...

مرده شور همچین مستاجرایی ببرن. متاسفانه قانونای ایران اینقدر مسخره هست حتی برید حکم تخلیه هم بگیرید و نره بیرون شما باید وسایلش را جایی ببرید بزارید یعنی به هیچ وجه نمیتونید وسایلشو بیرون بزارید

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2714
کار به اونجا بکشه میرم شورای حل اختلاف با مامور میرم سراغش کارگرم میگیرم اسبابشو میریزم بیرون منو نم ...

بزارید تا آخر قرارداد بشینه، قانونا برید شورای حل اختلافم نمی‌تونید کاری کنید، الکی وقتتون م گرفته میشه، قرارداد تموم شد، بلند نشد حکم تخلیه بگیرید

تا آذر چیزی نمونده

شما بگذر بذار بمونن

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
حالا نمیشه شما خانومی کنی بزاری بشینه .منم حامله ام مهر باید زایمان کنم هم خونه رو تخلیه کنم

باهاش نرم حرف زدم التماسش کردم یک هفته فقط یکی دوساعت بازدید بده نه بیشتر گفت من نمیتونم غلط کرده وقتی شرایط مارو درک نمیکنه من چرا اونو درکش کنم 

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

مرتیکه فک میکرد داریم شوخی میکنیم اصلا دنبال خونه نمیرفت 

شوهرم دوبار بازیون خوش گفت و گوش نکرد ماهم شکلیت کردیم شکایتم ششصد شد بعد پس میگیرین هزینه شکایتم ازش البته شوهرمن همین که بلندشون کرد از خونه دیگ نرفت هزینه شکایت و بگیره

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706