2726

لیسانس مدیریت بازرگانی دارم، دلم میخواد بازم درس بخونم، نمیدونم ازکجا شروع کنم، و نمیدونم آیا ادامه تحصیلم سودی داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه نظرمنوبپرسی..نه ادامه نده..یه حرفه یادبگیری بهتره بنظرم

آرایشگری دوست دارم خانواده نمیزارن، دلمم میخواد تو خونه کارهای هنری کنم اینستا پیج بزنم بفروشم

وای خانوما واس من یدونه صلوات بفرستین من کنکور تربیت معلم قبول شم خواهش میکنم ینی همش پر استرسم تازه من ناراحتی قلبی هم دارم کنکور هم اونحور کرونا هم از یه طرف استرس قبولی رو هم دارم و چون رشتمو عوض کردم از 19ینی چهار روز دیگه باید امتحان انسانی هم بدم خلاصه وضعم خیلی خط خطی شده😞😭😭😭خالم خرابه 

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
وای خانوما واس من یدونه صلوات بفرستین من کنکور تربیت معلم قبول شم خواهش میکنم ینی همش پر استرسم تازه ...

عزیزم واست صلوات فرستادم، منم یه مشکل خیلیییییی بزرگ دارم، واسه منم دعاکنید... 🙏🙏🙏🙏🙏

2706