2733
2734

اصلنم معلوم نیست ب خاطر محرمه ... 

اووووووووف دریغ ارچز ی ذره احساس مسولیت و وجدااان 

فقط عادت کردن همه چیو باهم قاطی کنند ..‌

خود امامام راضی نیستن مراسم مذهبی برگزار کنن تواین شرایط .‌‌‌.. 

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انگار الان امام حسین واستاده میگه زود باشین برگزار کنین 😐نیست خیلی واجبه اخه این مذهبیامون یه وقت بهشون بر میخوره 😂

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد،عاشق محال است که فراموشی بگیرد💛:-)

میگن اهواز و. آبادان سفید شدن، خدا کنه که راست باشه

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2738
واقعا دارن سفید میشن یا تیکه انداختی

اخبااااار  داشت چنتا شهرو می‌گفت ک زرد شدن     

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
انگار الان امام حسین واستاده میگه زود باشین برگزار کنین 😐نیست خیلی واجبه اخه این مذهبیامون یه وقت ب ...

هروقت بزرگ شدی نظر بده...هنو برااوردن اسم ادمای بزرگ بچه ای...نظر مخالفو میتونی بدون جبهه گیری اعلام کنی...

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2706