2733
2734

من

خیلی دلم میخواد دوباره برم😭

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما دو تا خونه هامون رو از امام رضا داریم

بعد عمری مستاجری خونه دار شدیم😍😍😍😍

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن
2728

بله امابرای دوستم- داشتم میرفتم مشهد،گاوصندوق خونه دوستمووزده بودن یکسالم بودپیگیربودن بی فایده بودوخودشوبه شدت مقصرمیدونست مثل اینکه کلیدوداده بوده ب یکی ازدوستاش ویادم نیست برای چی وبعدش این اتفاق میفته  گفت منم بیام باهات ووخلاصه اومدواصلانمیخوابیداونجا-یادمه همش نشسته بودتوحرم دعاوهمونجازنگزدن فرداش که دزدرفته خودشومعرفی کرده واولش موهاش سیخ شدوحرف نمیزدوبعدخوشحال برگشتیم ومن حاجت نگرفته ومتعجب وغمگین.

شاعرَم در هر دو جهان، شیفته بر رهگذران،که شاید خبری از تو آرند بر زبان، یاصاحب الزّمان، اَدرکنی                                                                   اِل.آهِ.ق🌈✍🏻🌻
2738

من نذر کرده بودم پسرم سالم بدنیا بیاد اسمشو بزارم رضا قبل یک سالگیش بریم مشهد ولی این کرونا لعنتی اگه بزاره 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
بله امابرای دوستم- داشتم میرفتم مشهد،گاوصندوق خونه دوستمووزده بودن یکسالم بودپیگیربودن بی فایده بودو ...

وایی😍😍😍

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57