1861
1823

نترسین بلیط نگرفتم بیام😂😂

فقط،پرسیدم خسته م😔

منم میخوام لاغر شم          قبلا ۷۸ بودم 😩>>  وزن الان ۷۱/۸۵  😒   >>هدف اول 70 😊🔒  هدف دوم 65 😃🔒   هدف سوم ۶۰ 😘🔒 هدف نهایی ۵۸ 🔒😌

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825
من نه.  ولی خواهرم هر بار رفته حاجت هاشو گرفته حتی حاجتهای ما رو هم گرفته.

حاجت بزرگم گرفته؟

چند وقت بعد اومدنش از مشهد حاجت گرفته؟

منم میخوام لاغر شم          قبلا ۷۸ بودم 😩>>  وزن الان ۷۱/۸۵  😒   >>هدف اول 70 😊🔒  هدف دوم 65 😃🔒   هدف سوم ۶۰ 😘🔒 هدف نهایی ۵۸ 🔒😌
حاجت بزرگم گرفته؟ چند وقت بعد اومدنش از مشهد حاجت گرفته؟

البته همیشه غذای حضرتی هم قسمتش میشه میگن خود اون غذا حاجت دهنده است من که تا حالا لیاقتش رو نداشتم. 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 
1841
آره عزیزم. حدودا یه ماه از اومدنش. 

میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟

اره چندیییین بار

😭😭😭😭لعنت ب کرونا

حاجت بزرگم گرفتی؟

چند روز،بعد اومدنت ب شهر خودتون حاجتتو داد

منموچشمم عمل داشت رفتم دکترگفت لازم نیست

چند وقت بعد برگشتت از،پیش امام رضا حاجتتو گرفتی؟

1794

من

خیلی دلم میخواد دوباره برم😭

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

ما دو تا خونه هامون رو از امام رضا داریم

بعد عمری مستاجری خونه دار شدیم😍😍😍😍

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن
1845