عنوان

بی محلی برای احترام

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 25 پست
خخخخخخ چه كاريه خواهر من مگه شما كسي بهتون بي محلي كنه جذبش ميشيد ؟؟؟؟؟؟

نمیدونم والا ولی یه مدت بهش بی محلی کردم زود به زود دلش برام تنگ میشد ولی وقتی خیلی محل بهش میذارم فراموشم میکنه

اسمم ریحانه ست .🌺در کوی ما شکسته دلی میخرند و بس🙂رضی به رضائک 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی محلی نیست عزیزم

فقط کافیه برای خودت این قانون رو بذاری که اولین تکست دهنده یا زنگ زننده نباشی

همیشه بذاری اون اول تکست بده یا زنگ بزنه

از هر ۱۰ بار ، یکبار اول خودت تکست بده

و تکست داد اقلا با ۱۵ دقیقه تاخیر ج بده و در حدی که خودش نوشته بنویس نه بیشتر

و تلفن زد همیشه جواب بده و با محبت و مهربون باش باهاش 

اینکارها برای حفظ ارزش خودت در رابطه ست نه برای کم محلی به عشقت یا بازی کردن باهاش،

ولی شما عقد هستید بنظر من هر وقت دلت تنگ شد تکست بده ولی کلا مردها از دخترهای آویزون و همیشه در دسترس خوششون نمیاد

خودم کسیه که خیلی دوسش داره و هعی راه به راه بهش پیام میده و فرصت دل تنگ شدن به اون رو نمیده غرورم ...

خب اینم اشتباهه بی محلی هم اشتباهه 

حد وسط رو رعایت کن سعی کن کارای شخصیتو انجام بدی و به چیزایی که علاقه داری برسی که هی منتظر زنگ و پیامش نباشی 

2731

به جای بی محلی کردن سعی کن یه سرگرمی برای خودت پیدا کنی و وقتت را با چیزای دیگه پر کنی همسرت ببینه از شما خبری نیست کنجکاو میشه ازتون خبر میگیره و شما مجبور نمیشی مدام بهش پیام بدید.

پندار نیک، گفتار نیک، کردار نیک .
بی محلی نیست عزیزم فقط کافیه برای خودت این قانون رو بذاری که اولین تکست دهنده یا زنگ زننده نباشی ه ...

دقیقا من همین کارایی که شما گفتینو دلم میخواد انجام بدن دقیق همینارو 

ولی نمیتونستم منظورمو برسونم بی محلی نه دلم میخواد ارزشم حفظ بشه

خودم کسیه که خیلی دوسش داره و هعی راه به راه بهش پیام میده و فرصت دل تنگ شدن به اون رو نمیده غرورم ...

قلقش و پیدا کن .بهترین راه

بعضی مردا سرد میشن بعضی مردا نه ..

اما در کل بقولِ مامانم خودتو دسته بالابگیر ..(راهکارِ مامانم برای من بود😹😹)

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
خب اینم اشتباهه بی محلی هم اشتباهه  حد وسط رو رعایت کن سعی کن کارای شخصیتو انجام بدی و به چیزا ...

دقیقا همین کارو میخوام بکنم ولی دلم براش تنگ میشه زود به زود پیام میدم دلم یه بازدارنده میخواست از این به بعد اومدم پیام بدم به این تاپیک نگاه میکنم که بازدارنده ام بشه

به جای بی محلی کردن سعی کن یه سرگرمی برای خودت پیدا کنی و وقتت را با چیزای دیگه پر کنی همسرت ببینه ا ...

به نظرتون مثلا چی؟دقیقا وقتی نیستم کنجکاو میشه دلم میخواد دلش برام تنگ بشه

دقیقا همین کارو میخوام بکنم ولی دلم براش تنگ میشه زود به زود پیام میدم دلم یه بازدارنده میخواست از ا ...

عزیزم بهترین کار اینه که سرگرم باشی 

خودتو سرگرم کن ورزش کن برقص برو بیرون