2726
عنوان

بهش گفتم بتوچه شوهرم ناراحت شد!

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی بین خونوادع شوهرت و تو جمع میری تو مبایل؟؟

واقن چرا همش سرت تو مبایله؟؟ شاید ب کارای خونه و بقیه چیزا ک وظیفته خوب نمیرسی و شوهرت حساس میشه.

تو جمع بری تو مبایل کار درستی نیس اونم توو جمع خونواده شوهر مگ چن روز اونجا میونی ک میری تو مبایل

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑

والا راه حله مشکلت گوشی دست گرفتن نیست عزیزم بنظرم یجوری پاک کردن صورت مساله اس!کلن تو جمع جالب نیست یه نفر همش سرش تو گوشی باشه😊

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2728

خب عزيزم اگ كلا از اول روست اينجورى بوده ك خيلى كار زشتيه توى جمع گوشى دستت باشه يعنى آدم ب حساب نياوردن اطرافيان😑

ولى اگه حالا ب مرور يا بخاطر دلايل خودت تازگى اينجورى شدى بحث جدائيه

اول از همه كار خواهرشوهرت اشتباس كه هى شوهرت و داره حساس ميكنه و سرش تو كاراى توئه دوم هم كار تو كه جواب اون و دادى تا شوهرت بهت بى احترامى كنه

حالا ك شوهرت جلو اونا خوردت كرد نتيجه اى ك خواستى رو ديدى؟

بايد در جواب حرف خواهر شوهرت سكوت ميكردى انگار ك اصلا صدايى نشنيدى

توجمعی ک همه گوشی دستشونه همیشم خونشونیم مهمان نیستیم من جیکارکنم؟

ینی دائمن اونجا زندگی میکنین؟؟

ت هم بگو شما چرا گوشی دستتونه؟؟!!

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
خب عزيزم اگ كلا از اول روست اينجورى بوده ك خيلى كار زشتيه توى جمع گوشى دستت باشه يعنى آدم ب حساب نيا ...

بنظرم باید جواب خواهر شوهرش بدع

بنظرم باید جواب خواهر شوهرش بدع

خب وقتى احتمال ميده شوهرش بهش بخاطر خواهرش ممكنه بى احترامى كنه نبايد جواب بده بخاطر شخصيت و حرمت خودش ك خورد نشه جلو بقيه

جاى اسى بودم خواهر شوهر و ميكشيدم كنار بهش ميگفتم سرت تو لاك خودت باشه اگ هم ميخواى زندگى برادرت رو ب هم بزنى بدون تا من نخوام نميشه

اگه هم يه روزى جدا شم واسه اينه ك خودم خواستم نه شماها

فقط جلو كسى نگه ك آتو دست شوهرش و بقيه نده و

خب وقتى احتمال ميده شوهرش بهش بخاطر خواهرش ممكنه بى احترامى كنه نبايد جواب بده بخاطر شخصيت و حرمت خو ...

بله درست بهترع تو جمع نگ تو خلوت جوابش بدع

2706