2703
2553
عنوان

میدونستید زمانی که مرگ با ادم میاد فرد دوران قاعدگی شو تموم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 7573 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهااا حالا فهمیدم چیو میگی.  ببین هرکی بمیره جربان خون تو بدنش نیس و خونی ازش خارج نمیشع اخه رگ های رحم مویرگن نه سرخرگ واسه همین گفته پریود نیستن چون خون ندیده...اما من شنیدم همه خانما را غسل حیض میکنن زمان مرگ

2720

این حرفا کدومه بابا

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

پریودا نمیمیرن 

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2714
باش دیده اینشوری حرف نمیزنم قول قول قول عمرن عمرن اصلنی

😂😂خیلی ممنون اصلنی اینجوری حرف نزدی که 

حرف زدنت تو حلق نامزدت 😜😜😜🤣🤣🤣

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
خدابیامرزتش ولی از کجا میدونستی اخه که همسایه پریوده😂

خونوادش گفتن😐

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
2706