2726
اخرش که سقوط کرد چیشد یادته؟؟؟ من یبار خواب دیدم تو ساختمانی مثل پلاسکو بودم و ریخت.دقییقا لحظه ای ...

نه خیلی گنگ بود فقط خیلی استرس داشت هی بین زمین و هوا معلق بودم اصن عجیب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دقیقا اگه وقت غروب خابم ببره بینهایت خوابای ازار دهنده میبینم. برای همین سعی میکنم اصلا دیرتر از ...

منم همیشه همینکارو میکنم که اصلا نخوابم بعضی موقع ها مثلا دراز کشیدم یهو میبینم وای خواب رفتم

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش
خواب دوتا صاعقه که تو آسمون به هم خوردن و یکی شدن و منم خیلی ترسیدم چند ماه بعدش دو تا اتفاق بد همز ...

جدی؟؟؟؟

صاعقه خیلی بده...دقیقا سر زلزله بم قبلش مامان منم خواب صاعقه دیده بود.بعد تعبیرشو دیدیم نوشته بود یجا زلزله میاد😐

عزیزم ایت الکرسی بخون شما 

😶حتما  میشه بپرسم چرا

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

بچه ها منم‌خوابم تو این تاپیک گفتم 

اما چون موضوع درباره خیانت مادرشوهر نبود کسی حرفی نزد واقعا حالم بد شد بعد از دیدن این خواب اگر تعبیرشو می دونید ممنون می شم کمک کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4823024/تعبیر-خواب-کسی-بلده

چون ترس خوابو میگیره رد میکنه

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
من همیشه خواب میبینم شوهرم یا عاشق ی دختر دیگه شده یا قرار شده دوباره ازدواج کنه منم قبول کردم ☹️☹️☹ ...

من برعکس شوهرم ازم خوابای بد میبینه هی بهم فحش میده😂😄😅

فکرتو مشغولشون نکن

2706