2726

من موقع هایی که دم غروب خواب باشم خیلی حالم بد میشه و خوابای عجیب میبینم.

خوابم حالت چند سکانسی داشت آخرش اینجوری بود که دنیا وارونه شد.یعنی حالت آینه ای داشت.بالا سرمو نگا میکردم زمین به حالت وارونه بود.تعادل نداشتم.اگه یه لحظه حواسم پرت میشد غلت میخوردم از دره میفتادم پایین.وای چقد بد بود.همش درگیری داشتم با خودم که چجوری خودمو نگه دارم و کجا برم بشینم که جام خوب باشه.استرس خیلی بد و سرگیجه داشتم.
بعد دوباره دنیا به حالت عادی برگشت توی یه اتوبوس بودم و داشتم صحنه های بیرونو میدیدم که توی این حالت عادی زندگی ادما گریه میکردن و ناله میکردن و غر میزدن.

حالا قبل و بعدش دقیق یادم نیست ولی یادمه یجور عجیبی بود.

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم همش خواب میبینم یه آقا به من نگاه میکنه حرف میزنه ولی یادم نمیمونه چی میگه تاپیک قبلیم هس😐😐😐

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

من همیشه خواب میبینم شوهرم یا عاشق ی دختر دیگه شده یا قرار شده دوباره ازدواج کنه منم قبول کردم ☹️☹️☹️☹️☹️

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

خواب دیدم  یکی کنارمه دستمو گرفت بعد فکر کردم بابامه ولی دیدم دستش انسانی نیستتت😨میخواستم دستمو بکشم نمیتونستم نفسم نمیتونستم بکشم تکونم نمیتونستم بخورم 

خودش دستمو ول کرد بلند شدم دیدم هیچکس نیس

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
من پریشب خواب سقوط از هواپیما دیدم و انقد تا صب استرس کشیدم تبخال زدم خیلی خواب بدی بود 

اخرش که سقوط کرد چیشد یادته؟؟؟

من یبار خواب دیدم تو ساختمانی مثل پلاسکو بودم و ریخت.دقییقا لحظه ای که ساختمون داشت کج میشد و میفتاد یادمه.وااای😖😖

یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری...راضی به همین چند قلم مال خودت باش
2706