2733
2734

بچه ها من خیلی ترسوام ..‌‌. کرجم ... دفتر وکالت تهران بودم ... سمت قلهک 

ولی مترو ها افتضاحهههه نمی‌رم فعلا ... 

سر خیابونمون تو پاساژ لوازم آرایشیه دوستمه نیرو میخواد حقوق ۱۸۰۰ ... چیکار کنم برم یا نه ؟ 

خرجمم خودم میدم ... مامانم گیر داده برو سرکار دیگه زیادی بهت خوش گذشته ما پول نداریم خرج تو کنیم 

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با ماسک و دستکش برو به قول مامانم پول اینترنتت در میاد که

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2728

سر کارید میرید شماا؟؟ 

اخههه شلوغه مغازش ... ی روز برم ببینم چجوریه ؟؟؟ 

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
اره قرنطینه ایم فقط دوبار رفتم خونه پدرم دوبارم خونه پدرشوهرم. حتی نونم خودم میپزم    

منم با ترس و ارز میرم سر خیابون ... سیستم ایمنی بدنم ضعیفههههه   

2738
عزیزم چه سخت. ما الان ۶ ماهه تو خیابون قدم نزدیم 

البته من یکم پیاده روی دارم ولی با سلام صلوات میرم میام ... 

نهایتا ۱۰ مین