2737
2734
انشالله

وای دیووووونه😂😂😂

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا خودش گفت

خودش یچیزی گف تو چرا میگی انشالله براش دعای خیر کن

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
مشکلات دیگه امونموبریده  هیچ امیدوانگیزه ای واسه ادامه زندگی ندارم

نه عزیزم 

الان ناراحتی بهت فشار اومده 

صبر کن زندگی تغییر می‌کنه 

همینجور که هزاران نفر از سختی به راحتی رسیدن

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
دعا می کنم گره های زندگیتون باز بشن و خدا یه مسیر روشن رو جلو روتون بذاره انشالا

آمین

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
2738

اگه قرارباشه دعام مستجاب بشه ترجیح میدم دعا کنم ان شاالله تمام مشکلاتت حل بشن دلت خوش بشه به زندگیت. عاقبت بخیر بشی. آمین🙏⚘

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
مشکلات دیگه امونموبریده  هیچ امیدوانگیزه ای واسه ادامه زندگی ندارم

نگی یوقتاااااا .. اسمون خدا رو اینجور مواقعه برا چی گذاشتن ؟ 

گلم امروز که رفته بودم شهر

خانمی دیدم که کف خیابون با بدترین حالت انقدر قسمم داد که فقط هزارتومن بدم برا بچش یه لقمه نکن بگیره 

یعنی ما از اون خانم بدتریم؟

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
نگی یوقتاااااا .. اسمون خدا رو اینجور مواقعه برا چی گذاشتن ؟  گلم امروز که رفته بودم شهر خانم ...

الهی چقدر ناراحت شدم😢

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
الهی چقدر ناراحت شدم😢

منم خیلی ناراحت شدم

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
زندگی من همیشه تاریکی مطلق بوده  کی پس این سختی تمام میشه

اگه دوس داری حرف بزن کمی

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
زندگی من همیشه تاریکی مطلق بوده  کی پس این سختی تمام میشه

این نیز بگذرد عزیزم بلاخره صبح میشه این شب 

بلاخره باز میشه این در 

2706