2737
2734
عنوان

چیکار کنم از شوهرم سرد بشم..

2405 بازدید | 24 پست

شوهرم خیلی کوتاهی ها در حقم کرده ولی بخاطر بچه مریضم بازم صبوری کردم..با تمام کاراش بازم بهش وابستم..تو رو خدا یه راه حل هایی بگید بهم ازش سرد بشم ک اگ خواستم جدا بشم واسم راحت باشه..

چرا میخوای سرد بشی .. الات بهترین راه اینه ببخشیش و سعی کنی دوستت داشته باشه

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا میخوای سرد بشی .. الات بهترین راه اینه ببخشیش و سعی کنی دوستت داشته باشه

خیلی دوستم داره حتی دیک بریدم رفتم ولی اومد التماس خودمو و خانوادمو کرد..دوستمم داره ولی بخاطر مشکل بچه رفت بهم خیانت کرد و یه بچه اورد ..الانم زن صیغه ایی میخواد طلاقش بده..ولی من میخوام ازش سرد بشم..کمکم کنید لطفا

خیلی دوستم داره حتی دیک بریدم رفتم ولی اومد التماس خودمو و خانوادمو کرد..دوستمم داره ولی بخاطر مشکل ...

وای نه الهی... خوب میدونی گلم من بخاطر اعتقادات مذهبیم و مسائل شرعی شاید چیزی بگم که دوست نداشنه باشی 

بگم؟

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2738

شوهر منم بداخلاق و سرد و نچسب هست مدام میرفتم سمتش با حرف زدن با محبت کردن وقتی بداخلاقی هاشو میدیدم دلم میشکست چند روزی تو خودم بودم دوباره میرفتم سمتش و باز دلم میشکست بارها و بارها تصمیم گرفتم رفتارم رو بر اساس رفتار خودش تغییر بدم از گرمای رابطه و محبت کم کنم بارها قصد کردم ولی نصف نیمه ولش میکردم آخه خیلی سخته آدم با شریک زندگیش تصنعی زندگی کنه ولی  این چند روز گویی سرم به سنگ خورده   دگه از اون  شور و شوق و حرارت در برابر شوهرم خبری نیس حالا فکر میکنم اذیتهای اونم کمتر شده نمیدونم اسم این رفتار یه بیماریه یا چی ولی الان خودم به آرامش نسبی رسیدم

2706