2726
اگه تونستم، حتما 

ممنونم انشاالله موفق و پیروز باشی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که عالی میدونی.تو میترکونی من میدونم 

لطفا برا منم دعا کنید سی و یکم منم دارم 

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
2728

منم سراسری دارم ولی ب هدفم نمیرسم امسال میخودم یکسال دیگ بمونم تلاش کنم واسه منم دعا کنید ایشالا قبول میشی شماهم عزیزم

او که حافظ مراد دل من است،هرگز نخواهد خوابید...(پرودگار من)😊

منم ثبت نام کردم برای ارشد روان فردا هم کنکورمه 

اما نمیام سرجلسه

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
چرا؟

اون موقع که ثبت نام کردم حال دلم خوب بود و کلی میخوندم ولی بخاطر دوتا سقطی که داشتم داغون شدم و دیگه نخوندم

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706