2410
2553
عنوان

تحصیل در ترکیه

1196 بازدید | 37 پست

بچه ها کسی هست اطلاعی راجبش داشته باشه؟ فکرکنم دانشگاه های دولتیش شهریش ترمی ۶،۷ تومن باشه 

راجب هزینه های زندگی اطلاعی دارید؟ اگر خونه داشته باشیم هزینه ی بقیه چیزای زندگی حدودا ماهانه چقدر میشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواین شماره مشاور خودم رو بدم کامل و رایگان راهنماییتون کنه؟

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2720

پایان نامه ادبیات فارسی

گروه نوین پژوهان

مشاوره پایان نامه زبان و ادبیات فارسی ارشد و دکترا

مقالات علمی _پژوهشی و isi

پروپزال

موضوع پایان نامه

تبدیل پایان نامه به کتاب

ویرایش فنی و محتوایی کتاب و مقالات

ارتقای رزومه ی علمی

خطابه جلسه دفاع

کافی است یک بار با ما مشورت کنید

شماره تماس و واتساپ :

09919468532

داداش من تو ترکیه زندگی میکنه میگه دکترای اینجا کلا بی سوادن 

دو سه بار مجبور بوده بره دکتر اصلا خوب نشده 

برگشته ایران دکتره هنوز معاینش نکرده فهمیده دردش واسه چیه و دارو داده و خوب شده

2714
مشاوره چی

مشاوره خرید ماست در تهران😐

خب تحصیل در ترکیه دیگه

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

یکی از اشناهای ما رفته ببینه برای تحصیل پسرش که دبیرستانیه چطوره مدارسشون، میگفت مدارس دولتی خوب نبود مدارس غیرانتفاعیشونم خیلی گرونه بوده

در مورد دانشگاهاشون اطلاعی ندارم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
داداش من تو ترکیه زندگی میکنه میگه دکترای اینجا کلا بی سوادن  دو سه بار مجبور بوده بره دکتر اص ...

من دو تا از خواهرام سرطان گرفتن و هردوشون به لطف دکترای اونجا تونستن چندسال زنده بمونن نزنید این حرفو :/

2706