2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
وقتی وصلت میکنن بزرگتر میشه اما جای یه سری تنگتر میشه  مثلا جاری بزرگه توی یه خونه از پدرشوهر ...

درمورد حرفتون ک گفتین تنگ تر میشه نمیدونم درسته یا ن

اما اینکه جاری بزرگه بزرگه میاد کوجیکه باید پاشه و یا باز میشه اینا

اینا همه نشونه اینه ک هنوز یاد نگرفتیم ک باید ب اعتقادتو اداب هم دیگ احترام بزاریم عزیزم

میگم هرکسی اگ از خودش شروع کنه و ب بچه هاشم یاد بده کم کم ددست میشه

همینکه من ب بچم یاد بدم اگ روزی جاری یا خاهر شوهری شدی باید ب جاری کوچیک تر یا عروست احترام بزاری و اونو مثه دوست یا خاهرت بدونی اینجور جیزا پیش نمیاد

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
حرفات کاملااااا درسته اسی جانم

باباجان این اسم چیه گزاشتی من غش رفتم ک😂😂😂😂

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
الهییی دورت بگردممممم من همه زندگیمی بخدااا عشق آجی    

مرسی منم دلم تنگ شده بود خرم خودم😚

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2714
فدات بشم عزیزدلم ک همیشه منو یادته

چون عشقی موطلایی😍

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
ببینید اینکه میگید ی سری نواحی ی چیزایی پررنگ تره بخاطر اینه ک ریشه در اون خانواده داره ریشه در اون ...

عزیزم باید بهم احترام بزاریم درسته ولی به عقاید صحیح هم احترام بزاربم نه به چشم و همچشمی و عقده های هم،تا انتقاد در جامعه نباشه پبشرفتم نیست،فلان قوم یه رسم مزخرف دارن تا زمانی ما به به و چه چه کنیم که اینا تلنگر نمیخورن اتفاقا باید محترمانه بهشون بگیم رسمشون اشتباهه ته به خودشون بیان البته محترمانه نه بامسخره و توهین،این رسم و رسوم برا صدسال پیشه،اگه ماهنوز بخواهیم بگیم ریشه در هویت و اصالت ماداره و ادامه اش بدیم پس فرق ماکه تحصیل کرده ایم با اجدادمون که مطالعه کمی داشتن چیه!؟شما میگی ریشه درقدیم داره و تغییر دادنی نیست!!! با عرض معذرت بنظرم کاملا اشتباهه،باید تغییرکنن در قرن ۳۱ باید تغییر کنن،این طبیعت جهانه که باید تغییرکنی و بامحیط سازگار بشی،اون رسم ای خوبمون رو مثه صله ارحام باید حفظ کنیم ولی رسم های مزخرف که چندتا خاله زنک بیسواد صدسال پیش رسم کردن باید دور بریزیم،تنها راهش هم انتقاده،باانتقاد صحیح به خودشون بیان که این عادتی که دارن،مشکل داره ملا چندروز پیش میگفتن فلان شهر رسم جهاز سنگین دارن خب این افتخاره نداره این انتقاد داره،تو این اوضاع اقتصادی جوونا نمیتونن براحتی ازدواج کنن باید شرایط رو بدتر ازین نکنیم

سلام عزیزم😍😍😍

سلام عشقم ..خوبی 

2706