2410
2553

درسته عزیزم همه جا خوب و بد داره ولی این یه واقعیته،بعضی استان ها و قوم ها یه خصلت یا رفتار بینشومن پررنگ تره،خب ادم نمیتونه چشمش رو به واقعیت ببنده،همه ماتو این کشور داریم زندگی میکنیم و دیگه با وصلت هایی که داشتیم و فضای مجازی متوجه شدیم بعضی نواحی بیشتر عروس رو اذیت میکنن یا رسم های مزخرف و چشم همچشمی تو جهیزیه بیشتر دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@anahita4    

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

حالااینکه قوم شوهر رو مثل اقوام خودمون بدونیم که طنزی بیش نیست

اما یه نکته رو هم یاداوری کنم اینکه درتربیت کودک فقط مادر مسئول نیست تمامی افراد و اطرافیان حتی مهدکودک ومدرسه هم موثرن و اینقدر نگید مادر شما بچتو درست تربیت کن

2456
@قله   جان بابت کمکت بی نهایت متشکرم❤

😚

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
درسته عزیزم همه جا خوب و بد داره ولی این یه واقعیته،بعضی استان ها و قوم ها یه خصلت یا رفتار بینشومن ...

ببینید اینکه میگید ی سری نواحی ی چیزایی پررنگ تره بخاطر اینه ک ریشه در اون خانواده داره ریشه در اون رسومشون داره ینی از قدیم بوده و این چیزی نیست ک تغییر نکنه 

درضمن دنیا پر از ادم ها واعتقادات متفاوت ک این تفاوت ها دنیارو قشنگ تر کرده پس باید بهم احترام بزاریم و ب همه قوم ها و مادر ها و همسرها میگم ک اگ چیزی نادرست و اذیت کنندست باید اصلاح بشه 

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡

@nilnaz    

@شیحوشیجو98    

@shidebanoo    

2714

@پاستیل_خرسییییی

@پاستیل_خرسییییی

@پری_کوچولو۲۴    

@صدف_۲۳    

حالااینکه قوم شوهر رو مثل اقوام خودمون بدونیم که طنزی بیش نیست اما یه نکته رو هم یاداوری کنم اینکه ...

چرا طنز باشه؟

وقتی دوتا خانواده وصلت میکنند ینی خانوادت داره بزرگتر میشه عزیزم ینی دایی همسرت میشه دایی تو عموی همسرت میشه عموی تو مادر و پدرش میشن پدر ومادر تو ....

درمورد تربیت یک مادر هم گله من 

من نگفتم همه چیز ها 

ی سری چیز های محدود رو گفتم ک اینارو مادر در اون نقش داره 

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
و اینکه اگر قراره همه خوب باشن پس باید جاریها و خواهرشوهرهامونم بیان تو این سایت و تگ بشن تو این تاپ ...

بله درسته 

اما متاسفانه همه خانومای ایرانی تو این سایت نیستن گله من 

اما همین خانومای‌گلی هم ک هستن اگ از خودمون شروع کنیم بازم خوبه چون خودمون قراره خانواده تشکیل بدیم و بزرگ تر بشیم 

چرا طنز باشه؟ وقتی دوتا خانواده وصلت میکنند ینی خانوادت داره بزرگتر میشه عزیزم ینی دایی همسرت میشه ...

وقتی وصلت میکنن بزرگتر میشه اما جای یه سری تنگتر میشه 

مثلا جاری بزرگه توی یه خونه از پدرشوهر نشسته جاری بعدی میاد باید بلند بشه و حرفای دیگه اون یکی مذهبیه این یکی باز میپوشه و حرفای که پیش میاد و دلخوری

2706