2703
2553

من از همه کاربران نی نی سایت تقاضا میکنم لطفا چنین تاپیک هایی نزنید. 

تو هر قومی خوب و بد هست.

من خودم خیلی اهل سفرم و تمااام استان ها و شهرای ایران رو رفتم گاها خاطره بد داشتم و گاها خاطره خوب اما هیج وقت بخاطر ی خاطره خوب جمع نبستن و حرفی رو خدایی نکرده ب قومی نسبت ندادم

چون همیشه سعی کردم خوبی هارو نگه دارم و ب خوبی یادشون کنم 

خانومای خوشگله نی نی سایت این قضیه ک یک مادرشوهری بده یک عروسی بده و وو وو وهمه جای دنیا هست 

و همچیییی وهمچیییی برمیگرده ب خانواده یک شخص:فرهنگشون.برخوردشون.رفتارشون.شعورشون.......

ن ب اون قوم

تاکید میکنم ب اون قوم برنمیگرده!

عزیزای من ما همه مردم یک کشوریم باید باهم مهربون باشیم باید هوای همو داشته باشیم ن ک این قوم ب اون قوم حرف بزنه و بلعکس 

این حس پیروزی ک با حرف زدن ب قوم های دیگ بدست میارید از هرشکستی بدتره.

پس بیاین از خودمون شروع کنیم شمایی ک مادری و شمایی ک میخوای مادر بشی  و در اینده هم مادرزن و مادر وشوهر

پسرتو جوری بزرگ کن ک احترام ب خانواده خودش و همسرش و خانواده همسرش تو اولیت باشه 

ودخترو جوری بزرگ کن ک بدونه خانواده همسرشم مثه خانواده خودشن و حتی یک مادرشوهرهم میتونه مثه مادر خوده ادم باشه

جوری بزرگ کن بچتو ک یاد بگیره خانواده همسر دشمن نیستن بلکه ی خانواده جدیدن ک قراره ب خانوادش اضافه بشه و این لطف خدای مهربون بوده ک داره خانوادش بزرگ و بزرگ تر میشه

دخترو جوری بزرگ کن ک اگ ی روز جاری  یا خاهر شوهر شد جاریشو و عروسشو مثه خاهری ک خدا بهش داده دوست داشته باشه و حمایتش کنه

و خیلی چیز های دیگ ک شما مادران عزیز و همسران مهربون بهتر ازمن میدونید

بهشون یاد بدید چون همین بچه هاتون قراره روزی مادر شوهر و خاهر شوهر و ...بشن

اگ شما اذیت شدی از جانب یکی از اعضای خانوادتون بررگواری کنین چشم پوشی کنین و یاد دادن درستش ب بجه هاتون از این روند جلوگیری کنین 

من کوچیک تر از اونی هستم ک اینارو بگم ولی خیلی دلم پر بود از دست ی سری افراد

ببخشید اگر جایی کم و کثر بود توی حرفام 

مرسی از وقتی ک گزاشتین 

ب امید روزی ک همه باهم مهربون باشن❤

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡

حرفای منو زدین ..ممنون

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

این که میگی درسته کامل موافقم همه حا خوبو بد داره حتس خارج

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بهم لطف کنین و این تاپیکمو پربازدید کنین تا همه ببین 

ممنونتونم  ی دنیاااااااااا❤❤❤❤

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
2720

چه مسخره مثلن بگی فلان شهر خانواده شوهر بدن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

@gisoo1377‍ 

@منتظر_معجزه 

@sarire    

@fatishko80    

@niiilllo    

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

حرف من رو میگی عزیزم؟ببخشید متوجده نشدم

2714
@gisoo1377 ‍  @منتظر_معجزه  @sarire   & ...

😍😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

@toorkkkam    

@اناهیتاجون    

@zahraaaaa7575    

اخه خیلی اینجور تاپیک ها دیدم خیلی زیادن عزیزم گفتم دد این مورد ی تاپیکی بزنم تا همه جلوی این اتفاقو بگیریم

در غیر این صورت دلا از هم چرکین میشه اخه

@fereshte1994    

@toorkkkam     @اناهیتاجون     @zahraaaaa7575    

مرسی عزیزم بابت کمکت❤❤

مرسی عزیزم بابت کمکت❤❤

خواهش دوست قشنگم

2706