2733
2734
عنوان

بدون شرح....

110 بازدید | 10 پست

من:ای وای اشنا پیدا شده تو سایت....  

حالا لینک حذف میدم به نینی یار

من:نینی یار به دادم برس چرا تاپیکمو حذف نمیکنی اخه بحث ابرو درمیونه

نینی یار:.......

بعد چند روز میایم توسایتو میبینم تاپیکام هستن

قیافه من:

قیافه نینی یار:

من:اخه مگه نگفتم حذف کن

نی نی یار:......

اشکال نداره این نشد یکی دیگه

نینی یار شب....

من:عاقا دستم به ضریح مقدست تاپیکامو پاک کن ابروم رفت

بعد چند روز  میبینم تاپیکم هنوز هست

مگه نگفتم پاک کن این چه سایتیه دیگه

نی نی یار:

من:........  اینجاست که هرچی فوشه از دهنم درمیره

نی نی یار؛هووووو مراقب حرف زدنت باش

من:ای پدر مادر فلان شده

بعد ازین فوشایی که گفتم دو هفته تعلیق شدم ودراخر هیچکدام از تاپیکای من حذف نشد

نی نی سایت نیست که بی صاحاب سایته

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

چرا من آشنا نمی‌بینم تو سایت 😂 همشم پلاسم اینجا

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

اخه چرا نینی یار ها رسیدگی نمیکنن چرا؟

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر باحال درست کردی😂

فحش ندیا گناه دارن

سرشون خیلی شلوغه 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
چرا نمیشه خودت تاپیکتو پاک کنی

چرا واقعا چرا این ترول رو هم برا خنده نزاشتم خیلی دلم پره

چرا نمیشه خودت تاپیکتو پاک کنی

میشه ولی تو چند دقیقه اول ، من یه بار حدف کردم زود 

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
چقدر باحال درست کردی😂 فحش ندیا گناه دارن سرشون خیلی شلوغه 

تو تاپیک قبلیمم هس ولی ناکامله

2738
تو تاپیک قبلیمم هس ولی ناکامله

عالی بود😂👌

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
عالی بود😂👌

ممنون عزیزم اومدم همینو پست کنم یه عده اومدن از املتو گوجه حرف زدن

ممنون عزیزم اومدم همینو پست کنم یه عده اومدن از املتو گوجه حرف زدن

دیدم 😂

ناراحت نشو دیگه🌹