2733
2734
عنوان

من وااقعا خیلی زیاد دلتنگم😞

205 بازدید | 21 پست

بعد از چهار سال هنووووزم بهش فکر میکنم.. اونم خرداد ماه اس ام اس داد و برخلاف میل درونم جوابشو ندادم 

فکر اینکه با یکی دیگه س 🙂

فکر اینکه چقدر عشق ما خاص و زبانزد بود.. 

من 

باید 

چکار 

کنم.. 

حالم از همه چی بهم میخوره😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه چرا جواب ندی؟چرا کات کردب؟کاش بهش پیام بدی حستو بگی

خیلی مشکل داشتیم باهم.. تفاهم نداشتیم.. دوتامون غد و مغرور.. ولی اون ی مدت خیلی کوتاه اومد.. ی چند باری دعوای شدید شد و حرفای خوشایندی بینمون رد و بدل نشد... فوص نه ها.. ولی حرفای خوبی نبود اصلا.. بعد ک من با وجود فشار وجشتناکی ک بهم وارد شد گذاشتمش کنارو و اون کارش ب قرص اعصاب و روانشناس کشید.. 

الانم من قرص میخورم و مطمئنم ریشه در اون داره... موقعی ک با من بود قلبشم دچار مشکل شد.. ب شدت همو دوست داشتیم ب شددددت... اما تفاهمم نداشتیم

2738
کجا رفت ؟چی شد رفت؟چرا؟

خیلی مشکل داشتیم باهم.. تفاهم نداشتیم.. دوتامون غد و مغرور.. ولی اون ی مدت خیلی کوتاه اومد.. ی چند باری دعوای شدید شد و حرفای خوشایندی بینمون رد و بدل نشد... فوص نه ها.. ولی حرفای خوبی نبود اصلا.. بعد ک من با وجود فشار وجشتناکی ک بهم وارد شد گذاشتمش کنارو و اون کارش ب قرص اعصاب و روانشناس کشید.. 

الانم من قرص میخورم و مطمئنم ریشه در اون داره... موقعی ک با من بود قلبشم دچار مشکل شد.. ب شدت همو دوست داشتیم ب شددددت... اما تفاهمم نداشتیم

چرا جدا شدین؟

اخه چرا جواب ندی؟چرا کات کردب؟کاش بهش پیام بدی حستو بگی

اتفاقا الان داشتم ب این فکر میکردم ک پیام بدم بهش 

اما کا خییلی بهم برگشتیم و اون درست نکرد اشتباهاتشو 

شاید حتی من اشتباهامو درست نکردم 

و من 🙂 الان نمیدونم اون وصعیتش چطوره... با کسی هست یا نه.. 😁💔

اتفاقا الان داشتم ب این فکر میکردم ک پیام بدم بهش  اما کا خییلی بهم برگشتیم و اون درست نکرد اش ...

چی بگم دختر خودت بهتر میدونی اما اگ هنوزم فکرمیکنی اون دوستت داره بهش پیام بده تو رابطه غرور نباید ادم داشنه باشه برا کسی کردوسش داره 

2706