2726
وای بعدش چکار کردی شوهرم میگه اوناییکه اولین بارشونه اینجوری اشتباه میکنن از تو بعیده

من اولین بارم بود بابام سانتافه داشت 

زدم داغون کردم البته گف فدای سرت مهم نی

@پسر_شیک سابق من جنگجوی خوبیم💪😎اما صلحو دوسدارم😁                          ی نفرهس ک فراموش نمیکنم ولی باخاطره هاش خودمو              اروم میکنم 🙂باخاطره هاش میگذرونم🙃شکستن دل بزرگ ترین گناهه حق الناسه🙂خدا حق ادم عاشقو میگیره🙂🙂  دلت نلرزه راحت تری😶      ولی میبخشمت چون عاشقتم🙂  @پسر_شیک_سابق 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولین بارم بود بابام سانتافه داشت  زدم داغون کردم البته گف فدای سرت مهم نی

خودت چی بعدش باز تونستی رانندگی کنی؟بابای منم اومد گفت خسارتم خودم میدم خودت و ناراحت نکن

خودت چی بعدش باز تونستی رانندگی کنی؟بابای منم اومد گفت خسارتم خودم میدم خودت و ناراحت نکن

اره تونستم 

@پسر_شیک سابق من جنگجوی خوبیم💪😎اما صلحو دوسدارم😁                          ی نفرهس ک فراموش نمیکنم ولی باخاطره هاش خودمو              اروم میکنم 🙂باخاطره هاش میگذرونم🙃شکستن دل بزرگ ترین گناهه حق الناسه🙂خدا حق ادم عاشقو میگیره🙂🙂  دلت نلرزه راحت تری😶      ولی میبخشمت چون عاشقتم🙂  @پسر_شیک_سابق 
2728