2733
2734
عنوان

جمع بندی کنکور

333 بازدید | 19 پست

سللم،خانما من دینیو الان ۴۰ میزنم کنکوزای سال قبلو با این که همیشه قلمچی بالای ونجاه بود،به نظرتون الان از اول تندخوانی کنم؟؟از چه کتابی؟

تخصصی هامم زیستو شیمیو چیکار کنم؟؟؟دزصدم پایینه

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂

دینی همه رو خوندی؟

منبعت چیه

از الان تا کنکور هر شب پیام ایات ۳ درس رو بخون

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای دینی کتاب خط ویژه عالیه من ۹۶ داشتمش  بسیار خلاصه ولی حاوی تمام نکات مهم

الان سختت بخرمش ولی مرسی❤️خودم گاج و مسلم بهمن آبادی دارم

من ژنتيك رو كامل بلدم وقتي ميخونم  ولي تستاشو نميتونم بزنم😣

جات بودم برا ۹۹ حذفش میکردم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
دینی همه رو خوندی؟ منبعت چیه از الان تا کنکور هر شب پیام ایات ۳ درس رو بخون

همرو خوندم ولی یادم رفته گفتم از اول شروع کنم مروری بخونم

2738
همرو خوندم ولی یادم رفته گفتم از اول شروع کنم مروری بخونم

فقط پیام ایات بخون

بنظرم با تست زدن زیاد دینیتو قوی کن

بشین ۱۰۰ تا تست بزن همه رو تحلیل کن

یا اگه باخوندن راحتتری کناب بخون تو این بازه هرشب ۳-۴تا درس بخون بیشتر از ۱ساعت وقت نمیگیره

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید
اخه تستام كنكور سالاي قبل رو عين اب خوردن ميزنم ولي تاليفي هاي كتابو حاليم نميشه

تالیفییی نزنننن دیگگگ

2706