2410
2553
عنوان

واسه چاقی چکار کنم

238 بازدید | 33 پست

بچه ها من قدم ۱۶۷ و وزنم ۵۴ 

بنظر خودم لاغرم.....میخام یخورده پرتر بشم....ب قرصای چاقی ام نمیتونم اعتمادی کنم از عوارضش میترسم...شما راهکاری دارین...البته شنیدم نشاسته خوبه

راهی پیدا کردی به منم بگو😅

من قدم ۱۵۷ تاس وزنم ۴۳ کیلو همه میگن خیلی لاغری 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ۱۶۷قدم وزنم ۶۷ ولی لاغرمیزنه قیافم!

نشاسته فقط شکموبزرگ میکنه

من اینکارارو کردم نتیجه گرفتم بعدهروعده غذایی یه شیرینی خامه ای بخور یا۵ تاخرما،بستنی و دلستر زیاد بخور

2714

عزیزم به روشی که میگم یکی دو ماه عمل کن شک نکن وزن میگیری.هر روز صبح چه صبحونه بخوری چه نخوری ،یکی دو تا سیب زمینی ابپز کن با دوتا نون بخور .ناهارم هر چی میخوری حتی برنج با نون بخور پیازم بذار کنارش باهاش بخور تا اشتهات باز بشه .شبا هم حتما شامتو با نون بخور .ولی نکته مهم این هست که اگه غذات رو با لذت نخوری چاق نمیشی سعی کن از غذا خوردنت لذت ببری .

نکنید اینکارو ک پشیمون میشید، ولی اگه خیلی اصرار دارید ورزش تو خونه انجام بدید بینش سیب زمینی آبپز و سفیده تخم‌مرغ و چیزای چاق کننده بخورید، فقط با خوردن بیشتر شکم میارید

شما۴ کیلو کم داری

دکتر تغذیه گفت حداقل باید ۵۲ بشی 

من خیلی لاغرم طوری که سایز ۳۴ شلوار برام گشاده 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2706