2737
2739

چندوقته درگيريد؟چه دارويي ميخوريد؟

يكي به من گفت چون نقص سيستم ايمنيه ميتونه به جاهاي ديگه بدن اسيب برسونه.اره واقعا؟😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جاهاي ديگه بدنتون به خاطرهمين درگير بيماري اي نشده؟منو يكي خيلي ترسوند

نه عزیزم هاشیمتو الان ی مشکل خیلللللی شایع بین خانماست فقط باید قرصتو مرتب بخوری و چک کنی هورمونای تیروئیدتو

نه عزیزم هاشیمتو الان ی مشکل خیلللللی شایع بین خانماست فقط باید قرصتو مرتب بخوری و چک کنی هورمونای ت ...

جدي شايعه؟

اخه يكي بهم گفت اول ميزنه تخمدان وبعد قلب وبقيه جاهاتو داغون ميكنه خيلي ترسيدم

2738
جدي شايعه؟ اخه يكي بهم گفت اول ميزنه تخمدان وبعد قلب وبقيه جاهاتو داغون ميكنه خيلي ترسيدم

شایعه شایعه هم نیس عزیزم ولی در اون حدی که ترسوندنت نیست اینا عوارض دراز مدت و در صورتیه که دارو نخوری و کنترل نباشه

نه عزيزم مجردم من اره لووتيروكسين ميخورم هفته اي دوبار

من روزی ی دونه ناشتا میخورم مال تو حتما خیلی خفیفه که گفته هفته ای دوبار ولی قرصتو حتما بخور که پیشرفت نکنه ایشالا وقتی هم ازدواج کردی قبل بارداری و هنگام بارداری حواست جمع باشه که هورمونات تنظیم باشه یعنی قبلش آز بده و دکتر برو که دوز قرصتو مشخص کنه

من روزی ی دونه ناشتا میخورم مال تو حتما خیلی خفیفه که گفته هفته ای دوبار ولی قرصتو حتما بخور که پیشر ...

نه اتفاقا خفيف نيست انتي تي پي اوم٧٠٠تابالاتر ازحد نرماله

هفته اي دوتا صد ميخورم

واي نكنه كم برام داده

شماچقدر بود دوزچندميخوريد

جدي شايعه؟ اخه يكي بهم گفت اول ميزنه تخمدان وبعد قلب وبقيه جاهاتو داغون ميكنه خيلي ترسيدم

همیشه سعی کن چک کنی تیرویید رو . دارو مناسب بگیری . بله باعث نارسایی و از کار افتادن زودرس تخمدان میشه . برا من که اینطوری شد متاسفانه

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝
2706