2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@asal2000   ‍

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
ممنون عزیزم شما خوبی بازی چی؟

منم خوبم گلم.مافیا شهروند هر شب ساعت ۱۱از شبکه سلامت پخش میشه شاید دیده باشی دو گروه ۵نفره بازی میکنن😂جایزه هم میدیم تل گروه زدم😅

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
سلام خوبم عزیزدلم کجایی اصلا نمیبینمت دلم تنگ شده بود برات

بابا من همیشه اول نباشم دوم تاپیکام.منم خیلی همش تو کاربریت تاپیکاتو دنبال میکردم

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
منم خوبم گلم.مافیا شهروند هر شب ساعت ۱۱از شبکه سلامت پخش میشه شاید دیده باشی دو گروه ۵نفره بازی میکن ...

😂😂چقدر اشناست اسمش.

بازی فکریشو دیروز توی دیجی کالا دیدم چقدرم گرون بود

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

خب😐😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
بابا من همیشه اول نباشم دوم تاپیکام.منم خیلی همش تو کاربریت تاپیکاتو دنبال میکردم

پس شاید من کم میام سایت ندیدمت ابجی الان دیگه تل سرگرمم اینجا دیگه تاپیکم نمیزنم😎

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
2706