2737
2734
عنوان

پسرا بیاید

874 بازدید | 64 پست

فقط پسرا رو گفتم 

یه سوال مهم دارم 

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤

🚶‍♂️🚶‍♂️

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

گوشام در اختیار شماست .جانم 

خخخخ

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اومدم مواظبتون باشم 🤨

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اومدم مواظبتون باشم 🤨

کار خاصی نمیکنیم شوما بفرما 🤣🤣

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤
2738
یه گوشه اروم میشینم راحت باش گلم بپرس

خب بشینید یه گوشه هنوز که هیچ پسری نیومده من سوال مهممو بپرسم 

من تو این قرنطینه انقد سبیل دراوردم که الان خودم یه پا پسرم به من بگو

😅😅😅

2706